| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 12343972 |
| Kolor | Odcienie-niebieskiego |
| Marka | inny-(baby-coo) |
| Materiał | -metal, tworzywo |
| Wiek dziecka | 6m-+ |
| Maksymalna waga dziecka | 25kg |
| Dodatkowe informacje | Antypoślizgowe-nóżki, Pasy-bezpieczeństwa, Regulacja-wysokości, Zdejmowany-blat |
| Szerokość produktu | 64cm |
| Wysokość produktu | 90cm |
| Głębokość produktu | 36cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
82.44 € s DPH
Na sklade
Wielofunkcyjne krzesełko do karmienia 3w1
Przeznaczone dla dziecka od 6 miesiąca do 4 lat
Krzeselko „rośnie“ wraz z dzieckiem:
I etap krzesełko do karmienia
II etap nadstawka na krzesło
III etap fotelik/fotel dla samodzielnego już dziecka
Krzesełko posiada 3- punktowe pasy bezpieczeństwa
Stalowe nóżki z możliwością dwustopniowej regulacji wysokości
3- stopniowa regulacja tacki w poziomie z możliwością zdjęcia nakładki
Podnóżek
Krzesełko łatwe w montażu oraz utrzymaniu czystości
Wymiary krzesełka:
A – całkowita wysokość 91 cm
B – odległość od podłogi do tacki 74 cm
C – rozstawienie nóg – przednie 61 cm
D – rozstawienie nóg – tylne 41 cm
A – całkowita wysokość 63 cm
B – odległość od podłogi do tacki 49 cm
C – odległość od podłogi do siedziska 35 cm
D – szerokość tacki 40 cm
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 12343972 |
| Kolor | Odcienie-niebieskiego |
| Marka | inny-(baby-coo) |
| Materiał | -metal, tworzywo |
| Wiek dziecka | 6m-+ |
| Maksymalna waga dziecka | 25kg |
| Dodatkowe informacje | Antypoślizgowe-nóżki, Pasy-bezpieczeństwa, Regulacja-wysokości, Zdejmowany-blat |
| Szerokość produktu | 64cm |
| Wysokość produktu | 90cm |
| Głębokość produktu | 36cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka