| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | SP22LL-525 |
| Typ | wielokomorowy |
| Marka | Paso |
| Bohater | Spiderman |
| Elementy zestawu | Piórnik-z-wyposażeniem, Worek-gimnastyczny |
| Kolor | czarny, odcienie-czerwieni, Odcienie-niebieskiego, wielokolorowy |
| Płeć | Chłopcy, Dziewczynki |
| Cechy dodatkowe | elementy-odblaskowe, kieszeń-na-napoje, regulowany-pasek, usztywniane-dno, usztywniane-plecy |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Pojemność | 17-l |
| Wysokość produktu | 41cm |
| Szerokość produktu | 27cm |
| Głębokość produktu | 15cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.85kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
93.55 € s DPH
Na sklade
Tornister kasetonowy dla dzieci jest wykonany z najwyższej jakości materiałów. Cechuje go ergonomia, anatomiczne wyprofilowanie wspomagające utrzymanie prawidłowej postawy, całościowe usztywnienie i nieprzemakalność oraz ozdobne zakończenie ekspresów. Komfort dziecka zwiększają szerokie, miękkie, wygodne szelki z regulacją długości oraz dodatkowo usztywniony, wodoodporny spód. Widoczność po zmierzchu zapewniają liczne elementy odblaskowe, stanowiące również dekorację tornistra.
Dobra organizacja wnętrza, liczne przekładki w komorze głównej i kieszenie zewnętrzne, pomagają utrzymać porządek wśród książek i przyborów szkolnych. Pod klapą tornistra znajduje się miejsce na plan lekcji lub dane personalne właściciela. Usztywnienie tornistra jest wyjmowane, co ułatwia jego czyszczenie.
• Funkcjonalny, lekki tornister szkolny
• Pokrywa tornistra zamykana na zamek, wewnątrz etykieta na dane adresowe
• Ergonomiczny tył, miękkie wyściełane szelki, trzy kieszenie zewnętrzne.
• Dno wykonane z wodoodpornego tworzywa zabezpieczającego przed zabrudzeniem, zamakaniem
• Ze wszystkich stron tornistra – elementy odblaskowe
szerokość – ok. 30 cm
wysokość – ok. 38 cm
głębokość – ok. 17 cm
Piórnik 1 komorowy posiadający 2 klapki ułatwiające organizację przyborów szkolnych. Liczne mocowania pozwalają utrzymać porządek w piórniku. Wewnątrz piórnika znajduje się zestaw 10 kredek szkolnych, 10 flamastrów, 2 ołówki HB z gumką, temperówka, linijka, gumka do ścierania, notesik 6,5×10 cm. Grafika piórnika wykorzystuje najbardziej aktualne motywy licencyjne. Piórnik i jego zawartość wykonane są z materiałów wysokiej jakości.
Worek na obuwie lub strój gimnastyczny. Wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na wilgoć. Posiada podwójne boczne sznurki, które umożliwiają noszenie worka w rękach, na ramieniu czy na plecach. Wzornictwo dopasowane do kolekcji licencyjnej czyni go doskonałym uzupełnieniem szkolnej wyprawki.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | SP22LL-525 |
| Typ | wielokomorowy |
| Marka | Paso |
| Bohater | Spiderman |
| Elementy zestawu | Piórnik-z-wyposażeniem, Worek-gimnastyczny |
| Kolor | czarny, odcienie-czerwieni, Odcienie-niebieskiego, wielokolorowy |
| Płeć | Chłopcy, Dziewczynki |
| Cechy dodatkowe | elementy-odblaskowe, kieszeń-na-napoje, regulowany-pasek, usztywniane-dno, usztywniane-plecy |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Pojemność | 17-l |
| Wysokość produktu | 41cm |
| Szerokość produktu | 27cm |
| Głębokość produktu | 15cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.85kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka