| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | RAPID-XXIII |
| Marka | 4baby |
| Model | Rapid-XXIII |
| Kolor | Odcienie-szarości–srebra |
| Kolor producenta | Graphite |
| Waga wózka | 9.1kg |
| Wysokość produktu | 104cm |
| Szerokość produktu | 71cm |
| Stelaż | Stalowy |
| Rodzaj kół | Piankowe |
| Liczba kół | 4 |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
246.80 € s DPH
Na sklade
4 BABY Wózek spacerowy RAPID XXIII GRAPHITE
5901691958203
5902699
Rapid XXIII to odświeżona wersja kultowego modelu spacerówki 4BABY, który od wielu lat sprawdza się zarówno w mieście jak i w terenie. Obecna edycja została przystosowana do użytkowani dla dziecka nawet do 22 kg wagi. Konstrukcja wózka jest lekka, lecz bardzo stabilna. Wykonana z wysokiej jakości stopów metali rama nie jest podatna na uszkodzenia i odkształcenia.
Stalowy stelaż
Regulacja oparcia jedną ręką
Regulowany podnóżek i rączka
Kosz na zakupy
5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa
Przednie koła obrotowe z blokadą
Amortyzacja przód i tył
Zdejmowana barierka
Ocieplana osłona na nogi
Uchwyt na kubek
Wymiary (szerokość / wysokość / głębokość cm):
Rozłożony: 50,5 / 104 / 71 cm
Siedzisko: 34 / 43 / 20
Waga: 9.1 KG
Rozmiar kółek:
Tył: 7,5′ (19 cm)
Przód: 6′ (15 cm)
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | RAPID-XXIII |
| Marka | 4baby |
| Model | Rapid-XXIII |
| Kolor | Odcienie-szarości–srebra |
| Kolor producenta | Graphite |
| Waga wózka | 9.1kg |
| Wysokość produktu | 104cm |
| Szerokość produktu | 71cm |
| Stelaż | Stalowy |
| Rodzaj kół | Piankowe |
| Liczba kół | 4 |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka