| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | EKM00400000096 |
| Marka | ekmTRADE |
| Rodzaj | do-spania |
| Kolor | Odcienie-różu |
| Wypełnienie | kulka-silikonowa-(włókno) |
| Wysokość produktu | 15cm |
| Szerokość produktu | 130cm |
| Głębokość produktu | 70cm |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
56.22 € s DPH
Na sklade
Z MIĘKKIEGO I WYTRZYMAŁEGO MATERIAŁU MINKY
POLSKI PRODUCENT ekmTRADE – kupując na naszych aukcjach wspierasz polską firmę – wszystkie nasze produkty szyjemy w Polsce
poduszka typ C PREMIUM + poszewka na poduszkę typ C + materacyk + poduszka antywstrząsowa motylek + kostka sensoryczna
JEDYNY TAKI ZESTAW Z OGROMNĄ ILOŚCIĄ FUNKCJI !!
ZESTAW ZAWIERA
DLACZEGO WARTO DOKONAĆ ZAKUPU WIELOFUNKCYJNEJ PODUSZKI NA NASZEJ AUKCJI ?
WYPEŁNIENIE:
Kulka silikonowa, której użyto do produkcji naszych poduszek jest obecnie najlepszym i najwygodniejszym rodzajem wypełnienia. Posiada właściwości antyalergiczne, zapobiega namnażaniu się bakterii i grzybów. Stosuje się ją także w rehabilitacji leczniczej osób dotkniętych nadmierną reakcją organizmu na substancje wywołujące objawy alergii kontaktowej i wziewnej.
Stosowana również w celu zapobiegania chorobom alergicznym takich jak:
!! ZESTAW IDEALNY NA PREZENT !!
PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA PODUSZKI CIĄŻOWEJ / REHABILITACYJNEJ
Idealna zabawa dla każdego maluszka
(kolor wybieramy losowo)
! U NAS MOGĄ PAŃSTWO DOWOLNIE ŁĄCZYĆ WZORY Z INNYCH NASZYCH AUKCJI !
Na tej aukcji oferujemy Państwu wzór (kolor) widoczny na zdjęciu głównym.
Można go połączyć z innym wzorem dostępnym na naszych aukcjach. Oznaczenia wzorów znajdują się na końcu tytułu każdej aukcji.
Przykładowo W31 (czyli pieski-kotki na białym tle) można połączyć ze wzorem W30 (czyli szarym).
Wtedy otrzymają Państwo górę we wzorze W31, a spód we wzorze W30 w całym zestawie 🙂
Po zakupie, we wiadomości dla sprzedającego wystarczy wpisać numery wzorów, jeśli ma być inny niż na zdjęciu głównym.
W przypadku braku takiej informacji, zapakujemy kolor ze zdjęcia głównego.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | EKM00400000096 |
| Marka | ekmTRADE |
| Rodzaj | do-spania |
| Kolor | Odcienie-różu |
| Wypełnienie | kulka-silikonowa-(włókno) |
| Wysokość produktu | 15cm |
| Szerokość produktu | 130cm |
| Głębokość produktu | 70cm |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka