| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | AKU.12V-12AH |
| Marka | Ramiz |
| Wiek dziecka | 3-lata-+ |
| Kolor | szary |
| Maksymalne obciążenie | 30kg |
| Długość pojazdu | 15.1cm |
| Szerokość pojazdu | 9.8cm |
| Liczba miejsc | 0 |
| Liczba drzwi | 0 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
73.68 € s DPH
Na sklade
Akumulator żelowy 12V/12AH
Akumulator żelowy o napięciu 12V i pojemności 12Ah. Służy do podtrzymywania żywotności zabawek zasilanych akumulatorem jak np. motorki i pojazdy na akumulator. Posiadanie bezawaryjnego akumulatora będzie gwarancją sprawnej zabawki
Zalety akumulatora żelowego:
Zalecenia dotyczące pielęgnacji:
Akumulatory żelowe są wrażliwe na nadmierne rozładowanie. Zbyt głębokie rozładowanie akumulatora powoduje ograniczenie jego możliwości magazynowania energii, zmniejszenie pojemności i zarazem skrócenie żywotności. Przyczyną nadmiernego rozładowania może być również pozostawienie rozładowanego akumulatora przez zbyt długi czas bez ładowania. Zbyt głęboko rozładowane akumulatory ulegają nieodwracalnej utracie dostępnej pojemności.
Specyfikacja:
Wymiary:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | AKU.12V-12AH |
| Marka | Ramiz |
| Wiek dziecka | 3-lata-+ |
| Kolor | szary |
| Maksymalne obciążenie | 30kg |
| Długość pojazdu | 15.1cm |
| Szerokość pojazdu | 9.8cm |
| Liczba miejsc | 0 |
| Liczba drzwi | 0 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka