| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Akumulator | żelowy |
| Napięcie | 12-V |
| Długość | 151mm |
| Szerokość | 65mm |
| Wysokość | 95mm |
| Pojemność | 7-Ah |
| Kolor | czarny |
| Wiek dziecka | brak-informacji |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.5kg |
| Kod producenta | 6AKUAGM007 |
| Marka | Inna-(megaBAT) |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
32.66 € s DPH
Na sklade
Akumulator żelowy 12V/7AH (AKU.12V-7AH)
Akumulator żelowy o napięciu 12V i pojemności 7Ah. Służy do podtrzymywania żywotności zabawek zasilanych akumulatorem jak np. motorki i pojazdy na akumulator. Posiadanie bezawaryjnego akumulatora będzie gwarancją sprawnej zabawki.
◻ Typ: Żelowy
◻ Napięcie: 12V
◻ Pojemność: 7AH
◻ Prąd rozruchu: 3,3A
◻ Dopuszczalne napięcie ładowania: 13,6-13,8 VDC/20°C
Wymiary:
◻ Mogą pracowac w dowolnej pozycji tj. pionowo, na boku.
◻ Nie wymagają uzupełniania elektrolitu
◻ Specjalna konstrukcja zapewnia maksymalna szczelność
◻ Duża odporność na uszkodzenia mechaniczne i temperatury
◻ Szeroki wachlarz zastasowania w elektronice mobilnej
◻ samochody na akumulator 2 i 4 silnikowy z instalacja 12V
◻ quady na akumulator 2 i 4 silnikowy z instalacja 12V
◻ oświetlenia awaryjne
◻ zasilacze UPS (zasilanie awaryjne komputerów)
◻ Kasy, drukarki fiskalne
◻ Systemy alarmowe, p.poż., telewizja przemysłowa
Zalecenia dotyczące pielęgnacji:
Akumulatory żelowe są wrażliwe na nadmierne rozładowanie. Zbyt głębokie rozładowanie akumulatora powoduje ograniczenie jego możliwości magazynowania energii, zmniejszenie pojemności i zarazem skrócenie żywotności. Przyczyną nadmiernego rozładowania może być również pozostawienie rozładowanego akumulatora przez zbyt długi czas bez ładowania. Zbyt głęboko rozładowane akumulatory ulegają nieodwracalnej utracie dostępnej pojemności.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Akumulator | żelowy |
| Napięcie | 12-V |
| Długość | 151mm |
| Szerokość | 65mm |
| Wysokość | 95mm |
| Pojemność | 7-Ah |
| Kolor | czarny |
| Wiek dziecka | brak-informacji |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.5kg |
| Kod producenta | 6AKUAGM007 |
| Marka | Inna-(megaBAT) |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka