| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | BB00521 |
| Rodzaj | bidon |
| Marka | B.Box |
| Materiał dominujący | tworzywo-sztuczne |
| Pojemność | 240ml |
| Bohater | brak |
| Kolor | Odcienie-różu |
| Płeć | Chłopcy, Dziewczynki |
| Wysokość produktu | 15cm |
| Szerokość produktu | 12cm |
| Głębokość produktu | 7.5cm |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
30.84 € s DPH
Na sklade
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:
Ten fantastyczny bidon jest bardzo praktyczny. Może towarzyszyć dziecku na każdym kroku. W domu, na spacerze, w podróży i na plaży. Jego wyprofilowane uchwyty umożliwiają wygodny i pewny chwyt. Szczególnie mocno docenią to szkraby dopiero co uczące się samodzielnego picia. Kubek można szybko i bez problemu umyć nawet w zmywarce. By zapewnić czystość słomce można ją zdemontować i dokładnie wyczyścić. W tym celu warto dokupić zestaw wymiennych słomek ze szczoteczką do ich mycia.
bidon ma obciążoną słomkę, poruszającą się wraz z płynem; zapewnia możliwość picia bez względu na kąt pod jakim dziecko trzyma kubek; w sam raz do nauki picia; posiada szczelne zamknięcie, które zapobiega wylewaniu zawartości kubka; dwukierunkowy zawór w słomce również poprawia szczelność bidonu; wyposażony jest w wyprofilowane uchwyty ułatwiające dziecku pewne i wygodne trzymanie; ma zamknięcie/wieczko łatwe w obsłudze dla dziecka; słomka jest wymienna.
* można dokupić do niego dodatkowe akcesoria oraz słomki i szczoteczki
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | BB00521 |
| Rodzaj | bidon |
| Marka | B.Box |
| Materiał dominujący | tworzywo-sztuczne |
| Pojemność | 240ml |
| Bohater | brak |
| Kolor | Odcienie-różu |
| Płeć | Chłopcy, Dziewczynki |
| Wysokość produktu | 15cm |
| Szerokość produktu | 12cm |
| Głębokość produktu | 7.5cm |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka