| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 2144039 |
| Marka | Baby-Jogger |
| Model | SUMMIT-X3 |
| Kolor | czarny, Odcienie-szarości–srebra |
| Waga wózka | 11kg |
| Wysokość produktu | 105cm |
| Szerokość produktu | 65cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 38cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 65cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 87cm |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Zestaw | brak-informacji |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Informacje dodatkowe | Amortyzatory, Blokada-kół-obrotowych, Hamulec, Możliwość-zamontowania-fotelika, Odchylane-oparcie, Skrętne-koła, Trójkołowiec |
| Rodzaj kół | Pompowane |
| Liczba kół | 3 |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
1,327.33 € s DPH
Na sklade
Wózek SUMMIT X3 to unikalne połączenie wózka do zadań specjalnych – sprawdzającego się zarówno w mieście jak i w trudnym terenie.
Umożliwia wspólne poznawanie świata oraz dzielenie sportowych pasji. Blokada koła przedniego ulokowana w rączce w szybki sposób przemienia wózek ze spacerowego w idealny do joggingu.
Czym kusi rodziców ciekawy i bardzo ładny model spacerowy Baby Jogger Summit X3?
To przede wszystkim propozycja dla osób poszukujących pojazdu lekkiego i sprawdzającego się w każdych warunkach – miejskich i terenowych.
Konstrukcja oparta na aluminiowej ramie waży tylko 11 kilogramów, będąc jednocześnie bardzo wytrzymała.
Jej świetne zachowanie na nierównościach terenu podkreśla niezależne i niezawodne zawieszenie wszystkich trzech kół.
Są one duże i pneumatyczne, co znacznie poprawia prowadzenie wózka oraz jego amortyzację.
Pompowane koła dodatkowo zapewniają też znakomity komfort jazdy dla naszego malucha.
Istotną zaletą nietuzinkowej spacerówki jest też bardzo prosty sposób jej składania, działający na zasadzie ,,pociągnij i złóż”.
Cechę tę, docenią zwłaszcza rodzice korzystający z wózka kilka razy dzienne. Oszczędza wiele czasu i wysiłku.
Atrybuty:
System składania
Blokada
Poręczny, zdalny przycisk blokady koła przedniego, umiejscowiony w rączce, w szybki i łatwy sposób pozwala na konwersję wózka spacerowego na przeznaczony do joggingu.
Zawieszenie
Niezależne zawieszenie na wszystkie koła oferuje płynną jazdę nawet po nierównym terenie.
Budka
Duża, wielopozycyjna budka z dwoma okienkami. Wykonana z najwyższej jakości materiałów z ochroną przeciwsłoneczną UV50+ oraz otworami wentylacyjnymi.
Travel System
Możliwość wpięcia na ramę wózka fotelika z grupy 0/0+ przy zastosowaniu odpowiednich adapterów. (*adaptery, fotelik 0/0+ do nabycia oddzielnie)
*Jeśli dziecko nie ukończyło jeszcze 1 roku, przed rozpoczęciem biegania, należy skonsultować się z pediatrą.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 2144039 |
| Marka | Baby-Jogger |
| Model | SUMMIT-X3 |
| Kolor | czarny, Odcienie-szarości–srebra |
| Waga wózka | 11kg |
| Wysokość produktu | 105cm |
| Szerokość produktu | 65cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 38cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 65cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 87cm |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Zestaw | brak-informacji |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Informacje dodatkowe | Amortyzatory, Blokada-kół-obrotowych, Hamulec, Możliwość-zamontowania-fotelika, Odchylane-oparcie, Skrętne-koła, Trójkołowiec |
| Rodzaj kół | Pompowane |
| Liczba kół | 3 |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka