| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 2144039 |
| Marka | Baby-Jogger |
| Model | SUMMIT-X3 |
| Kolor | czarny, Odcienie-szarości–srebra |
| Waga wózka | 12kg |
| Wysokość produktu | 105cm |
| Szerokość produktu | 65cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 38cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 65cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 87cm |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Zestaw | 3w1 |
| Elementy zestawu | Fotelik-samochodowy, Gondola, Spacerówka |
| Informacje dodatkowe | Amortyzatory, Blokada-kół-obrotowych, Hamulec, Możliwość-zamontowania-fotelika, Możliwość-zamontowania-gondoli, Odchylane-oparcie, Skrętne-koła, Trójkołowiec |
| Rodzaj kół | Pompowane |
| Liczba kół | 3 |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
1,776.22 € s DPH
Na sklade
Baby Jogger Summit X3 Midnight/Black
+ Graco Fotelik Snugessentials i-Size Midnight Black
– Wózek z budką
– Graco Fotelik Snugessentials i-Size Midnight Black
– Gondola Deluxe
Czym kusi rodziców ciekawy i bardzo ładny model spacerowy Baby Jogger Summit X3?
To przede wszystkim propozycja dla osób poszukujących pojazdu lekkiego i sprawdzającego się w każdych warunkach – miejskich i terenowych.
Konstrukcja oparta na aluminiowej ramie waży tylko 11 kilogramów, będąc jednocześnie bardzo wytrzymała.
Jej świetne zachowanie na nierównościach terenu podkreśla niezależne i niezawodne zawieszenie wszystkich trzech kół.
Są one duże i pneumatyczne, co znacznie poprawia prowadzenie wózka oraz jego amortyzację.
Pompowane koła dodatkowo zapewniają też znakomity komfort jazdy dla naszego malucha.
Istotną zaletą nietuzinkowej spacerówki jest też bardzo prosty sposób jej składania, działający na zasadzie ,,pociągnij i złóż”.
Cechę tę, docenią zwłaszcza rodzice korzystający z wózka kilka razy dzienne. Oszczędza wiele czasu i wysiłku.
FOTELIK GRACO – SNUGESSSENTIALS I- SIZE to fotelik odpowiedni od urodzenia do osiągnięcia przez dziecko ok. 75 cm wzrostu ( do ok. 15 m-ca).
Atrybuty:
• Montaż tyłem do kierunku jazdy do 15 m-ca
• Zintegrowany z pasami bezpieczeństwa 2 pozycyjny zagłówek- łatwość regulacji pasa i zagłówka
• Wyściełana wkładka dla niemowlaka z pianki „memory foam”
• Kompatybilny z bazą ISOFAMILY Base, Snugride Isofix lub 7 pozycyjną bazą Snugride Isofix oraz ze wszystkimi wózkami Graco za pomocą systemu Click Connect- wpięcie na stelaż wózka za pomocą jednego kliknięcia
• Baza montowana za pomocą systemu ISOFIX ( sprzedawana osobno)
Waga fotelika: 3,66 kg
Wymiary: Dł. 63 cm x Szer. 45 cm x Wys. 58 cm
kompaktowe składanie
miękka wyściółka wewnątrz gondoli
duża ochronna przed słońcem budka z siatką zapinaną na zamek.
panel zwiększający przepływ powietrza wewnątrz wózka
dolna klapka z możliwością otwarcia w cieplejsze dni
tkaninę można prać w pralce
waga gondoli – 4,7 kg
rozmiar zewn. gondoli – 82,55×40,64×29,21 cm
rozmiar wewn. gondoli – 73,66×35,05 cm
rozmiar gondoli złożonej – 82,55×40,64×19,05 cm
Wózek SUMMIT X3 to unikalne połączenie wózka do zadań specjalnych – sprawdzającego się zarówno w mieście jak i w trudnym terenie.
Umożliwia wspólne poznawanie świata oraz dzielenie sportowych pasji. Blokada koła przedniego ulokowana w rączce w szybki sposób przemienia wózek ze spacerowego w idealny do joggingu.
Atrybuty:
System składania
Blokada
Poręczny, zdalny przycisk blokady koła przedniego, umiejscowiony w rączce, w szybki i łatwy sposób pozwala na konwersję wózka spacerowego na przeznaczony do joggingu.
Zawieszenie
Niezależne zawieszenie na wszystkie koła oferuje płynną jazdę nawet po nierównym terenie.
Budka
Duża, wielopozycyjna budka z dwoma okienkami. Wykonana z najwyższej jakości materiałów z ochroną przeciwsłoneczną UV50+ oraz otworami wentylacyjnymi.
Travel System
Możliwość wpięcia na ramę wózka fotelika z grupy 0/0+ przy zastosowaniu odpowiednich adapterów. (*adaptery, fotelik 0/0+ do nabycia oddzielnie)
*Jeśli dziecko nie ukończyło jeszcze 1 roku, przed rozpoczęciem biegania, należy skonsultować się z pediatrą.
USZTYWNIANE SIEDZISKO, OPARCIE DO POZYCJI PÓŁLEŻĄCEJ
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 2144039 |
| Marka | Baby-Jogger |
| Model | SUMMIT-X3 |
| Kolor | czarny, Odcienie-szarości–srebra |
| Waga wózka | 12kg |
| Wysokość produktu | 105cm |
| Szerokość produktu | 65cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 38cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 65cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 87cm |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Zestaw | 3w1 |
| Elementy zestawu | Fotelik-samochodowy, Gondola, Spacerówka |
| Informacje dodatkowe | Amortyzatory, Blokada-kół-obrotowych, Hamulec, Możliwość-zamontowania-fotelika, Możliwość-zamontowania-gondoli, Odchylane-oparcie, Skrętne-koła, Trójkołowiec |
| Rodzaj kół | Pompowane |
| Liczba kół | 3 |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka