| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Marka | Babyzen |
| Rodzaj | inny |
| Kolor | biały |
| Kod producenta | 595101 |
| Model | YOYO2 |
| Wysokość produktu | 106cm |
| Szerokość produktu | 44cm |
| Głębokość produktu | 86cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 52cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 44cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 18kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
802.44 € s DPH
Na sklade
Ta oferta dotyczy koloru/wzoru (zdjęcie poniżej): White
Babyzen Yoyo2 to wózek spacerowy, który zdobył serca rodziców na całym świecie! Jego niebywale lekką konstrukcję zawdzięczamy stelażowi – jest nie tylko lekki, ale też wytrzymały. Zastosowany w stelażu mechanizm składania pozwala na szybkie złożenie wózka do kompaktowych rozmiarów, dzięki którym wózek wniesiesz na pokład samolotu jako bagaż podręczny!
Oferta dotyczy samego stelaża.
Wymiary 106 x 44 x 86 cm
Wymiary po złożeniu 52 x 44 x 18 cm
Waga ok. 6 kg
Maksymalne obciążenie 18 kg
Odpowiedni dla dzieci powyżej 6 miesiąca do 18 kg
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Marka | Babyzen |
| Rodzaj | inny |
| Kolor | biały |
| Kod producenta | 595101 |
| Model | YOYO2 |
| Wysokość produktu | 106cm |
| Szerokość produktu | 44cm |
| Głębokość produktu | 86cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 52cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 44cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 18kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka