| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 2144039 |
| Marka | Baby-Jogger |
| Model | SUMMIT-X3 |
| Kolor | czarny, Odcienie-szarości–srebra |
| Kolor producenta | Midnight-Black |
| Waga wózka | 12kg |
| Wysokość produktu | 105cm |
| Szerokość produktu | 65cm |
| Głębokość produktu | 115cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 38cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 65cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 87cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 15.9kg |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Zestaw | brak-informacji |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Folia-przeciwdeszczowa |
| Informacje dodatkowe | Amortyzatory, Blokada-kół-obrotowych, Hamulec, Możliwość-zamontowania-fotelika, Możliwość-zamontowania-gondoli, Odchylane-oparcie, Skrętne-koła, Trójkołowiec |
| Rodzaj kół | Pompowane |
| Liczba kół | 3 |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
1,335.78 € s DPH
Na sklade
summit™ X3- żadnych granic, żadnych ograniczeń
Wózek SUMMIT X3 to unikalne połączenie wózka do zadań specjalnych – sprawdzającego się zarówno w mieście jak i w trudnym terenie. Umożliwia wspólne poznawanie świata oraz dzielenie sportowych pasji. Blokada koła przedniego ulokowana w rączce w szybki sposób przemienia wózek ze spacerowego w idealny do joggingu.
Atrybuty:
– System składania
Unikatowy, funkcjonalny system składania – patent Baby Jogger. Pociągniecie za pasek jednym ruchem składa wózek „w pół“.
– Hamulec ręczny
Wózek Summit X3 został zaprojektowany z myślą o aktywnych rodzicach. Unikalny hamulec ręczny zwiększa kontrolę nad wózkiem, zwłaszcza gdy sytuacja wymaga szybkiej reakcji. Dodatkowa ergonomiczna rączka z zabezpieczającą linką, doskonale sprawdza się podczas joggingu.
– Blokada
Poręczny, zdalny przycisk blokady koła przedniego, umiejscowiony w rączce, w szybki i łatwy sposób pozwala na konwersję wózka spacerowego na przeznaczony do joggingu.
– Zawieszenie
Niezależne zawieszenie na wszystkie koła oferuje płynną jazdę nawet po nierównym terenie.
– Budka
Duża, wielopozycyjna budka z dwoma okienkami. Wykonana z najwyższej jakości materiałów z ochroną przeciwsłoneczną UV50 oraz otworami wentylacyjnymi.
– Siedzisko
Wentylowane siedzisko z uchylanym oparciem do pozycji półleżącej.
– Przeznaczenie
Wózek przeznaczony od 6 m-ca , do joggingu zalecany nie wcześniej niż do ukończenia przez dziecko 9 m-ca
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 2144039 |
| Marka | Baby-Jogger |
| Model | SUMMIT-X3 |
| Kolor | czarny, Odcienie-szarości–srebra |
| Kolor producenta | Midnight-Black |
| Waga wózka | 12kg |
| Wysokość produktu | 105cm |
| Szerokość produktu | 65cm |
| Głębokość produktu | 115cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 38cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 65cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 87cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 15.9kg |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Zestaw | brak-informacji |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Folia-przeciwdeszczowa |
| Informacje dodatkowe | Amortyzatory, Blokada-kół-obrotowych, Hamulec, Możliwość-zamontowania-fotelika, Możliwość-zamontowania-gondoli, Odchylane-oparcie, Skrętne-koła, Trójkołowiec |
| Rodzaj kół | Pompowane |
| Liczba kół | 3 |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka