| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Marka | WM |
| Rodzaj | komplet |
| Model | 65867877 |
| Waga | 250g |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał dominujący | tworzywo-sztuczne |
| Rodzaj mocowania | pełne |
| Szerokość | 48mm |
| Kod producenta | 89879 |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
28.08 € s DPH
Na sklade
INDEKS: AWR2171
OPIS: Błotniki do roweru 28, przód i tył, szerokość 48mm, wykonany z PCV, mocowania typu OR, wsporniki błotników uniwersalne, do samodzielnego przycięcia na określoną długość, mocowany za pomocą śrub, w zestawie śrubki montażowe wspornika, kolor czarny.
UWAGI:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Marka | WM |
| Rodzaj | komplet |
| Model | 65867877 |
| Waga | 250g |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał dominujący | tworzywo-sztuczne |
| Rodzaj mocowania | pełne |
| Szerokość | 48mm |
| Kod producenta | 89879 |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka