| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Marka | Kross |
| Rodzaj | komplet |
| Model | Ospreyii |
| Waga | 398g |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał dominujący | tworzywo-sztuczne |
| Rodzaj mocowania | szybki-montaż |
| Rozmiar koła | 29" |
| Kod producenta | T4CBL260158BK |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.53kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
30.82 € s DPH
Na sklade
⭐⭐⭐⭐⭐
✅ CECHY PRODUKTU ✅
Uniwersalny komplet błotników KROSS OSPREY – dedykowany do rowery z amortyzatorem
Uniwersalny komplet błotników do wszystkich typów rowerów.
Podczas jazdy przedni błotnik skręca wraz z kołem dzięki temu jego płetwa cały czas znajduje się w niewielkiej odległości od opony zapewniając optymalną ochronę podczas jazdy w każdym terenie.
Podwójny system regulacji tylnego błotnika umożliwia maksymalne dopasowanie do geometrii koła i rodzaju ramy.
Duża powierzchnia błotników zapewnia optymalną ochronę w każdych warunkach jazdy.
Specyfikacja:
Materiał: tworzywo sztuczne
Rozmiar koła: 24”- 29”
Mocowanie:
-przedni za pomocą stlaowej blaszki – przykręcamy w podkowę widelca
-tylny za pomocą adaptera SPEEDstrap do sztycy siodła – dopasuje się na każdą średnicę ramy/sztycy.
Wersja: Komplet
Rozmiar: Uniwersalny
Materiał: Tworzywo sztuczne
Kolor: Czarny
WAGA: 398 g
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Marka | Kross |
| Rodzaj | komplet |
| Model | Ospreyii |
| Waga | 398g |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał dominujący | tworzywo-sztuczne |
| Rodzaj mocowania | szybki-montaż |
| Rozmiar koła | 29" |
| Kod producenta | T4CBL260158BK |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.53kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka