| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Marka | Simpla |
| Rodzaj | komplet |
| Model | Simpla-UBIQUIT-LONG-50 |
| Waga | 400g |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał dominujący | tworzywo-sztuczne |
| Rodzaj mocowania | pełne |
| Montaż | rama |
| Rozmiar koła | 28" |
| Szerokość | 50mm |
| Kod producenta | 1-BLK074 |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
26.40 € s DPH
Na sklade
Błotniki SIMPLA UBIQUIT stworzone zostały do rowerów typu Urban, City, Trekking oraz Cross oraz innych z kołami 28″.
Błotniki SIMPLA UBIQUIT stworzone zostały do rowerów typu Urban, City, Trekking oraz Cross oraz innych z kołami 28″.
TECHNOLOGIA WTRYSKU DWUKOMPONENTOWEGO
Dzięki tej technice produkcji możliwe jest połączenie różnych materiałów i kolorów z tworzywa sztucznego w jedną, wysokiej jakości, całość. Błotniki wyróżniają się pod względem wzornictwa i funkcjonalności, a ponadto cechuje je ogromna wytrzymałość, którą widać na pierwszy rzut oka – są po prostu solidnie wykonane. A do tego fantastycznie wyglądają!
Każda przejażdżka to inne wyzwanie dla błotników. Jedno jest pewne. Liczy się jego profil stanowiący barierę dla brudu i wody. Dodatkowy chlapacz aktywnie wspomaga i zwiększa obszar ochronny. Długość ma znaczenie. Zdecydowanie. Dzięki przyjętym rozwiązaniom i optymalizacji montażu możesz wybrać swój typ i dostosować błotnik w zależności od warunków. Wygodne?
Lato? Zima? Z błotnikami Simpli możesz cieszyć się swoją pasją w każdą pogodę. Sam, z rodziną, z grupą przyjaciół? Nic nie może Cię powstrzymać od pokonania kolejnej partii kilometrów! Zadbaliśmy także o to. Lepsza ochrona zapewniona jest przez specjalny profil błotników i odpowiednio skomponowany zestaw materiałów. Dzięki temu Ty i osoby w bezpośrednim otoczeniu Twojego roweru są w 100% chronione przed błotem i brudem. To prawie tak, jakbyś jeździł w nieprzepuszczalnej bańce! Twoi najbliżsi z pewnością Ci za to podziękują.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Marka | Simpla |
| Rodzaj | komplet |
| Model | Simpla-UBIQUIT-LONG-50 |
| Waga | 400g |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał dominujący | tworzywo-sztuczne |
| Rodzaj mocowania | pełne |
| Montaż | rama |
| Rozmiar koła | 28" |
| Szerokość | 50mm |
| Kod producenta | 1-BLK074 |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka