| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-bez-VAT |
| Rodzaj | karta |
| Marka | inna-marka-(MELEO) |
| Materiał | inny |
| Kolor | inny |
| Wysokość produktu | 10cm |
| Szerokość produktu | 10cm |
| Głębokość produktu | 0.3cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5kg |
| Kod producenta | MOTYW-03+-PUDEŁKO |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
35.80 € s DPH
Na sklade
Wyjątkowe personalizowane tabliczki zapakowane w pudełko ze złotym zapięciem . Są doskonałym sposobem aby uwiecznić pierwsze 12 miesięcy swojego maluszka.
Co otrzymujesz:
✅Zestaw zawiera :
15 tabliczek, Pudełko, Wełnę Drzewna, sznurek jutowy, serduszko.
Metryczka urodzenia w środku pudełka
w tym 12 miesięcy + Napisy do wyboru:
✅Imię Dziecka
✅Nasz mały cud
✅Już jestem
✅Czekamy na Ciebie
✅Mam już rok
✅Witaj na świecie
✅Oh girl!
✅Oh boy!
✅Możemy również wygrawerować dowolne napisy na życzenie 🙂
✅Tabliczki i Pudełko wykonane jest ze sklejki sosnowej.
✅Pudełko ma złote zapięcie dzięki czemu nie otworzy się samoistnie.
✅Kolor: klasyczne nie malowane.
✅Wymiar tabliczek: 10×10 cm
✅Wymiary pudełka:: 16cm x 16cm x 7.0 mm
✅Grawer wykonywany jest w technologii laserowej, zwracając szczególną uwagę na jakość grawerów.
Jak złożyć zamówienie:
Po zakupie wyślij za pomocą wiadomości do sprzedającego:
✅wybór tabliczek bądź podaj swoje napisy
✅Imię Dziecka
✅Dane do Metryczki: Data, Godzina, Wzrost, Waga
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-bez-VAT |
| Rodzaj | karta |
| Marka | inna-marka-(MELEO) |
| Materiał | inny |
| Kolor | inny |
| Wysokość produktu | 10cm |
| Szerokość produktu | 10cm |
| Głębokość produktu | 0.3cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5kg |
| Kod producenta | MOTYW-03+-PUDEŁKO |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka