| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Rodzaj | mata |
| Marka | inna-marka-(MM) |
| Materiał | inny |
| Kolor | Odcienie-różu |
| Wysokość produktu | 130cm |
| Szerokość produktu | 100cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.4kg |
| Kod producenta | 6096342051019 |
| Stan opakowania | oryginalne |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
42.88 € s DPH
Na sklade
Fotografuj swoje maleństwo miesiąc po miesiącu, aby stworzyć niezapomnianą pamiątkę na całe życie.
Patrz jak Twój maluszek rośnie i ciesz się każdą, drobną zmianą w wyglądzie i umiejętnościach dzieciątka. Pierwszy rok życia dziecka jest niewątpliwie najbardziej intensywnym czasem pod względem rozwoju. Zachowaj te niezwykłe momenty z naszym polarowym kocykiem do zdjęć.
Starannie wykonany i ozdobiony pięknymi ilustracjami. Zachwyci zarówno mamę jak i maleństwo. Sprawdzi się doskonale jako prezent dla przyszłych rodziców.
Wymiary: 130×100 cm – duży wymiar kocyka umożliwia fotografowanie dziecka przez długie miesiące.
W zestawie drewniane kółeczko do oznaczania daty na kocyku.
Kocyk zapakowany w ozdobny celofan oraz przewiązany różową tasiemką, gotowy na prezent!
Podaruj radość i zatrzymaj niepowtarzalne chwile wraz z naszym kocykiem do zdjęć.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Rodzaj | mata |
| Marka | inna-marka-(MM) |
| Materiał | inny |
| Kolor | Odcienie-różu |
| Wysokość produktu | 130cm |
| Szerokość produktu | 100cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.4kg |
| Kod producenta | 6096342051019 |
| Stan opakowania | oryginalne |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka