| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | EA1 |
| Rodzaj | w-płynie |
| Marka | Epic-Art |
| Bohater | Inny |
| Płeć | Chłopcy, Dziewczynki |
| Pojemność | 5000ml |
| Waga | 5100g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5200kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
33.95 € s DPH
Na sklade
Przezroczysty klej PVA został stworzony z myślą o tworzeniu masy plastycznej Slime.
Klej PVA klei papier, tekturę, tkaniny, korek. Łatwo zmywalny za pomocą ciepłej wody. Wykorzystywany w biurze, szkole, bibliotece i domu. Przez dzieci wykorzystywany jest do tworzenia masy Slime i przy pracach artystycznych.
Produkt jest sprawdzony i bezpieczny, posiada certyfikat CE i EN71.
Slime to nie tylko idealny prezent dla dziecka, to masa plastyczna, która poprzez zabawę wspiera sensorykę i rozwija percepcję umysłową dziecka. Stymuluje, wspiera zmysł dotyku i rozwija motorykę. W połączeniu z zestawem do robienia Slime od podstaw, wpływamy dodatkowo na rozwój kreatywnego myślenia i wyobraźnię dziecka. Tworzenie masy uczy cierpliwości dając przy tym dziecku niesamowitą radość z powstałych efektów. Dlatego lepszym rozwiązaniem od zakupu gotowego Slime jest zakup całego zestawu do robienia własnej masy plastycznej.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | EA1 |
| Rodzaj | w-płynie |
| Marka | Epic-Art |
| Bohater | Inny |
| Płeć | Chłopcy, Dziewczynki |
| Pojemność | 5000ml |
| Waga | 5100g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5200kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka