| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 7011 |
| Marka | Toyz |
| Wiek dziecka | 3-lata-+ |
| Kolor | czarny |
| Maksymalne obciążenie | 25kg |
| Prędkość maksymalna | 3.5-km/h |
| Pojemność akumulatora | 7000-mAh |
| Długość pojazdu | 108cm |
| Szerokość pojazdu | 58cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 12kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
225.59 € s DPH
Na sklade
POJAZD NA AKUMULATOR REBEL BLACK
Rebel zostanie towarzyszem Twojego dziecka na długie lata. Wyposażony jest w efektowne oświetlenie LED i wbudowane melodie. Napęd stanowią dwa silniki o łącznej mocy 30W, zasilane akumulatorem o pojemności aż 7Ah. Oferuje po dwie prędkości jazdy do przodu i do tyłu. Ten duży pojazd na akumulator spełni wszystkie oczekiwania małych motocyklistów.
Co zyskujesz wybierając pojazd na akumulator REBEL dla Twojego dziecka?
– realizujesz marzenia Twojego dziecka o własnym motocyklu na akumulator
– bezpieczeństwo Twojego dziecka – pojazd na akumulator REBEL jest starannie wykonany z wysokiej jakości materiałów
– długi czas zabawy – pojazd posiada mocne silniki elektryczne zasilane wytrzymałym akumulatorem
– efektowne oświetlenie LED z przodu i po bokach motocykla, które zrobi wrażenie na wszystkich kolegach z podwórka
– możliwość zabawy przy dźwiękach wbudowanych melodii
– jasną instrukcję i łatwy montaż
idrebelhector
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 7011 |
| Marka | Toyz |
| Wiek dziecka | 3-lata-+ |
| Kolor | czarny |
| Maksymalne obciążenie | 25kg |
| Prędkość maksymalna | 3.5-km/h |
| Pojemność akumulatora | 7000-mAh |
| Długość pojazdu | 108cm |
| Szerokość pojazdu | 58cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 12kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka