| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 297 |
| Marka | Sztapel |
| Format | A4 |
| Bohater | brak |
| Kolor | przezroczysty |
| Liczba sztuk | 50szt. |
| Płeć | Chłopcy |
| Szerokość produktu | 57cm |
| Wysokość produktu | 29.7cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.01kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
65.05 € s DPH
Na sklade
Okładka regulowana 297x520mm
sygnatura 4060638
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 297 |
| Marka | Sztapel |
| Format | A4 |
| Bohater | brak |
| Kolor | przezroczysty |
| Liczba sztuk | 50szt. |
| Płeć | Chłopcy |
| Szerokość produktu | 57cm |
| Wysokość produktu | 29.7cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.01kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka