| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 469308 |
| Typ | wielokomorowy |
| Marka | Starpak |
| Wielkość | duża-(mieszcząca-A4) |
| Kolor | biały, czarny, Odcienie-niebieskiego |
| Bohater | brak |
| Płeć | Chłopcy |
| Cechy dodatkowe | elementy-odblaskowe, kieszeń-na-napoje, usztywniane-plecy |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Wysokość produktu | 39.5cm |
| Szerokość produktu | 29cm |
| Głębokość produktu | 20cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.63kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
51.77 € s DPH
Na sklade
Starpak Plecak Szkolny Football 469308
Plecak STARPAK to najważniejsza część wyprawki szkolnej. Plecak szkolny STARPAK jest wykonany z mocnego materiału poliestrowego 600D specjalnie powlekanego wodoodporną warstwą. Mocne szwy i przeszycia, wytrzymałe zamki błyskawiczne gwarantują, że plecak przetrwa w każdych warunkach jakie może mu stworzyć młody człowiek. Plecak składa się z dużej bardzo pojemnej komory i 2 przednich kieszeni.
Główna komora plecaka STARPAK została wyłożona specjalną wzmocniona i łatwą w czyszczeniu podszewką. Komora jest bardzo pojemna. Zmieści się w niej wszystko co potrzebne w szkole. Dodatkowo 2 przednie kieszenie ułatwią utrzymanie porządku i poprawią organizację. Z obu stron plecaka umieściliśmy siatkowe kieszenie na butelki z napojem. Kieszenie zostały specjalnie wzmocnione wytrzymałem materiałem.
Cechy produktu:
Wymiary: 41x30x20
Waga plecaka: 0,61 kg.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 469308 |
| Typ | wielokomorowy |
| Marka | Starpak |
| Wielkość | duża-(mieszcząca-A4) |
| Kolor | biały, czarny, Odcienie-niebieskiego |
| Bohater | brak |
| Płeć | Chłopcy |
| Cechy dodatkowe | elementy-odblaskowe, kieszeń-na-napoje, usztywniane-plecy |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Wysokość produktu | 39.5cm |
| Szerokość produktu | 29cm |
| Głębokość produktu | 20cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.63kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka