| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 23951 |
| Rodzaj | akcesoria-do-tablic |
| Marka | Inna |
| Bohater | brak |
| Kolor | czarny |
| Płeć | Chłopcy, Dziewczynki |
| Wysokość produktu | 6cm |
| Szerokość produktu | 6cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.2kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
32.22 € s DPH
Na sklade
Pojemnik z magnesem do szklanych tablic magnetycznych renomowanego duńskiego producenta NAGA.
Wymiary: 60x60x60 mm.
Pojemnik można przyczepić do tablicy i przechowywać w nim markery, może posłużyć także jako dodatkowa ozdoba – doniczka, w której można posadzić małą roślinkę.
Przeznaczony szczególnie do szklanych tablic magnetycznych firmy NAGA. Może być wykorzystany również do innych tablic magnetycznych.
Inne przydatne akcesoria (uchwyty, gąbki, magnesy, pojemniki magnetyczne, markery, tablice, płyn, itp) można znaleźć na innych aukcjach.
Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z ofertą.
*Zdjęcia, opisy, wymiary produktu mają charakter poglądowy i w rzeczywistości mogą się nieznacznie różnić.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 23951 |
| Rodzaj | akcesoria-do-tablic |
| Marka | Inna |
| Bohater | brak |
| Kolor | czarny |
| Płeć | Chłopcy, Dziewczynki |
| Wysokość produktu | 6cm |
| Szerokość produktu | 6cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.2kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka