| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 5904158121578 |
| Marka | Artpol |
| Model | Daisy |
| Kolor | inny, szary |
| Wiek dziecka | 5-lat-+ |
| Rama | Stalowa |
| Hamulce | Torpedo, V-brake |
| Rozmiar ramy | 12" |
| Rozmiar koła w calach | 20" |
| Rodzaj przerzutki | brak |
| Amortyzacja | brak |
| Wyposażenie | Bagażnik, Błotniki, Dzwonek, Koszyk, Osłona-łańcucha, Stopka |
| Rok produkcji | 2022 |
| Waga | 13kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 15kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
398.00 € s DPH
Na sklade
Rowerek przeznaczony dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat i wzroście od 110 do 125 cm. Rower wykonany z wysokiej jakości komponentów przez Polskiego producenta. Efektowny design i dbałość o detale to bez wątpienia zalety tego egzemplarza. Dla wygody naszej pociechy kierownica posiada regulację wysokości i kąta pochylenia. Siodełko również posiada regulację wysokości. Rower jest wyposażony w bezpieczne hamulce – przód szczękowy, tył torpedo „w pedałach“.
Specyfikacja:
Szaro – różowy
Błękitno – różowy
Aby usprawnić realizację Państwa zamówienia prosimy w informacji dla sprzedającego o podanie wybranego koloru.
Galeria:
– koszyk na drobiazgi
– rama z niskim przekrokiem
– obręcze aluminiowe malowane
– wygodne siodełko
– stopka
– bagażnik
Wymiary:
Rower spakowany do wysyłki w dedykowane pudło kartonowe , odpowiednio zabezpieczony i w 85% złożony.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 5904158121578 |
| Marka | Artpol |
| Model | Daisy |
| Kolor | inny, szary |
| Wiek dziecka | 5-lat-+ |
| Rama | Stalowa |
| Hamulce | Torpedo, V-brake |
| Rozmiar ramy | 12" |
| Rozmiar koła w calach | 20" |
| Rodzaj przerzutki | brak |
| Amortyzacja | brak |
| Wyposażenie | Bagażnik, Błotniki, Dzwonek, Koszyk, Osłona-łańcucha, Stopka |
| Rok produkcji | 2022 |
| Waga | 13kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 15kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka