| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | POMPKA-WILDMAN |
| Marka | Korbi |
| Rodzaj | ręczna |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał dominujący | aluminium |
| Waga | 88g |
| Długość | 16cm |
| Model | POMPKA-ROWEROWA-MINI-ALUMINIOWA-MAŁA |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
33.56 € s DPH
Na sklade
✅Mała i poręczna pompka rowerowa do szybkiego i precyzyjnego napompowania lub dopompowania kół w rowerze.
✅Posiada uniwersalną głowicę kompatybilną z wentylami typu Presta, Schrader.
✅Dzięki niewielkim wymiarom możesz ją z łatwością przechowywać i transportować. Dodatkowo posiada uchwyt służący do montażu pompki do ramy rowerowej.
➡️Dane techniczne:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | POMPKA-WILDMAN |
| Marka | Korbi |
| Rodzaj | ręczna |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał dominujący | aluminium |
| Waga | 88g |
| Długość | 16cm |
| Model | POMPKA-ROWEROWA-MINI-ALUMINIOWA-MAŁA |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka