| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | POMPKA-MANOMETR |
| Marka | Korbi |
| Rodzaj | ręczna |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał dominujący | aluminium |
| Waga | 860g |
| Długość | 113cm |
| Model | POMPKA-ROWEROWA-ALUMINIOWA-CZARNA |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
24.67 € s DPH
Na sklade
✅Wysokiej jakości pompka rowerowa warsztatowa do szybkiego i precyzyjnego napompowania lub dopompowania kół w rowerze. Posiada uniwersalną głowicę kompatybilną z wentylami typu Presta i Schrader.
✅Pompka posiada wygodną, dobrze wyprofilowaną rączkę słuszącą do pompowania. Całość została osadzona na stabilnych nogach.
➡️Dane techniczne:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | POMPKA-MANOMETR |
| Marka | Korbi |
| Rodzaj | ręczna |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał dominujący | aluminium |
| Waga | 860g |
| Długość | 113cm |
| Model | POMPKA-ROWEROWA-ALUMINIOWA-CZARNA |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka