| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 00088012250050 |
| Marka | Recaro |
| Seria | Monza-Evo-Seatfix |
| Kategoria wagowa | 15-36kg |
| Mocowanie fotelika względem kierunku jazdy | przodem-do-kierunku-jazdy |
| Sposób montażu | ISOFIX, samochodowy-pas-bezpieczeństwa |
| Informacje dodatkowe | Regulacja-zagłówka, Zdejmowana-tapicerka |
| Kolor | czerń |
| Model | Monza-Evo-Seatfix |
| Klasyfikacja ADAC | 4 |
| Wysokość produktu | 67cm |
| Szerokość produktu | 56cm |
| Głębokość produktu | 47cm |
| Waga produktu | 6.6kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.4kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
344.67 € s DPH
Na sklade
Sprzedaży podlegają fabrycznie nowe foteliki marki RECARO model Monza Nova Evo Seatfix, Edycja 2022
Kolory:
Deep Black – od ręki. Wysyłka do 24h.
Simply Grey – od ręki. Wysyłka do 24h.
15 – 36 kg | 3,5 – 12 lat | Grupa ECE 2/3
Niezależnie od tego, czy są to krótkie, czy długie podróże, w naszym Monza Nova Evo SF mali podróżnicy zawsze czują się swobodnie. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu systemowi wentylacji, który zapewnia komfort. Rodzice też mogą odetchnąć dzięki naszej sprawdzonej koncepcji bezpieczeństwa. W testach ADAC i Stiftung Warentest Monza Nova Evo SF uzyskał ocenę 2,0.
Ergonomiczny fotelik od ok. 3,5 do 12 lat dzięki zagłówkowi z regulacją wysokości w jedenastu stopniach.
Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała dziecka i zapewnia najwyższy poziom komfortu.
Zapewniają lepszą ochronę w okolicy bioder i umożliwiają wygodne siedzenie starszym dzieciom.
Dzięki pasywnemu systemowi wentylacji siedzenie podczas długich podróży jest szczególnie przyjemne.
Może być zainstalowany również w samochodach bez ISOFIX w prosty i szybki sposób za pomocą pasa bezpieczeństwa.
Wystarczy przymocować fotelik dziecięcy do samochodu za pomocą zintegrowanych złączy Seatfix.
Zintegrowane zabezpieczenia pochłaniają energię w przypadku zderzenia bocznego.
Prawidłowy montaż ułatwia czerwone oznaczenie prowadnic pasa.
Szczegóły techniczne:
Homologacja:
Wymiary zewnętrzne (Szer. /Gł. /Wys.):
Waga:
Dostępne kolory:
Deep Black
Simply Grey
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 00088012250050 |
| Marka | Recaro |
| Seria | Monza-Evo-Seatfix |
| Kategoria wagowa | 15-36kg |
| Mocowanie fotelika względem kierunku jazdy | przodem-do-kierunku-jazdy |
| Sposób montażu | ISOFIX, samochodowy-pas-bezpieczeństwa |
| Informacje dodatkowe | Regulacja-zagłówka, Zdejmowana-tapicerka |
| Kolor | czerń |
| Model | Monza-Evo-Seatfix |
| Klasyfikacja ADAC | 4 |
| Wysokość produktu | 67cm |
| Szerokość produktu | 56cm |
| Głębokość produktu | 47cm |
| Waga produktu | 6.6kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.4kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka