| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 045985 |
| Rozmiar | 26-29 |
| Marka | Croxer |
| Typ | figurowe |
| Minimalna długość wkładki | 15cm |
| Kolor | czarny, niebieski |
| Maksymalna długość wkładki | 17.5cm |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
86.89 € s DPH
Na sklade
rozmiar regulowany 15cm – 17,5cm
Parametry rolek:
Informacje dodatkowe:
Rozmiar rolki regulujemy poprzez naciśnięcie przycisku mechanizmu regulacji i wysunięciu przedniej części skorupy buta.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 045985 |
| Rozmiar | 26-29 |
| Marka | Croxer |
| Typ | figurowe |
| Minimalna długość wkładki | 15cm |
| Kolor | czarny, niebieski |
| Maksymalna długość wkładki | 17.5cm |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka