| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 5060588640765 |
| Marka | ThreadBear-Design |
| Bohater | brak |
| Kolor | wielokolorowy |
| Płeć | Dziewczynki |
| Długość | 1cm |
| Szerokość produktu | 1cm |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
31.73 € s DPH
Na sklade
Na tej aukcji oferujemy:
Niezastąpiony fartuszek w kuchni i przy pracach plastycznych.
Uroczy i bardzo praktyczny z ilustracją słodkich smakołyków.
Niezastąpiony w kuchni, w trakcie wspólnego gotowania,
czy podczas prac plastycznych.
Dzięki regulowanemu zapięciu przy szyi oraz wiązaniu w pasie,
fartuszek można z łatwością dopasować do sylwetki dziecka.
Dodatkowa powłoka ochronna sprawia, że z łatwością pozbędziemy się wszelkich zabrudzeń!
Fartuszek idealnie sprawdzi się podczas wielu czynności w domu, w ogrodzie czy przedszkolu.
Zapewni ochronę przed zabrudzeniem i będzie pięknie się prezentował.
Fartuszek wykonany jest z bawełny oraz jest pokryty biodegradowalną powłoką TPU,
dzięki której łatwo i szybko możemy pozbyć się zabrudzeń.
Produkt przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-5 lat.
Materiał: bawełna, biodegradowalna powłoka TPU
Można prać w pralce.
WYMIARY FARTUSZKA: 45 x 33 cm
WIEK: od 3 lat
Fartuszek jest nowy.
TB4076
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 5060588640765 |
| Marka | ThreadBear-Design |
| Bohater | brak |
| Kolor | wielokolorowy |
| Płeć | Dziewczynki |
| Długość | 1cm |
| Szerokość produktu | 1cm |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka