| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 15304 |
| Rodzaj | tablica-magnetyczna |
| Marka | inna-(Naga) |
| Bohater | brak |
| Kolor | biały |
| Płeć | Chłopcy |
| Wysokość produktu | 60cm |
| Szerokość produktu | 40cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
126.89 € s DPH
Na sklade
Oryginalna – szklana suchościeralna tablica magnetyczna renomowanego duńskiego producenta firmy NAGA. Praktyczna w biurze, restauracji lub domu np. do sporządzania podręcznych notatek, a jednocześnie jest doskonałą i wyjątkową ozdobą w pomieszczeniu!
Szkło PURE WHITE – zmniejsza ilość żelaza – niemal całkiem zlikwidowany odcień pistacji. Szkło jest wysokiej jakości, hartowane. Jeśli korzystasz z markerów kredowych lub zwykłych po wyschnięciu możesz bez problemu wyczyścić tablicę.
Kolor tablicy extra biały (pure white). Wymiary: 40×60 cm (zaokrąglone rogi)
Uwaga – tablica wymaga specjalnych silnych magnesów przeznaczonych do szklanych tablic (dostępne na innych aukcjach).
Pozostałe kolory i rozmiary, a także przydatne akcesoria (uchwyty, gąbki, płyn, pojemniki magnetyczne, markery, magnesy, itp) można znaleźć na innych aukcjach.
Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z ofertą.
W zestawie znajdują się kołki i wkręty oraz szablon ułatwiający montaż.
Tablice o różnych długościach i szerokościach można przymocować w pozycji pionowej lub poziomej.
Szkło PURE WHITE – zmniejszona ilość żelaza. Szkło ma niemal całkiem zlikwidowany odcień pistacji.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 15304 |
| Rodzaj | tablica-magnetyczna |
| Marka | inna-(Naga) |
| Bohater | brak |
| Kolor | biały |
| Płeć | Chłopcy |
| Wysokość produktu | 60cm |
| Szerokość produktu | 40cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka