| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | MSP12X8 |
| Rodzaj | tablica-magnetyczna |
| Marka | AllBoards |
| Bohater | brak |
| Kolor | biały, Odcienie-szarości-srebra |
| Płeć | Chłopcy, Dziewczynki |
| Wysokość produktu | 80cm |
| Szerokość produktu | 120cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
87.29 € s DPH
Na sklade
✔️ Biała tablica magnetyczna ma szeroką gamę zastosowań.
✔️ Będzie stanowiła znakomite wyposażenie biura, firmy, sali konferencyjnej czy też sali szkolnej.
✔️ Ułatwi prezentację materiałów oraz pozwoli na planowanie działań czy też ustalenie planu dnia.
✔️Tablica nadaje się również do użytku domowego.
✔️ Sprawdzi się w domu jako organizer czy też planer, miejsce na magnesy turystyczne, tablica do nauki pisania, do wykonywania rysunków.
✔️ Można przyczepiać do niej ważne informacje, zdjęcia, obrazy, listę zakupów, plan dnia.
✔️ Możliwości są nieograniczone!
⚡️ tablica magnetyczna
⚡️ półeczka na akcesoria
⚡️ zestaw montażowy (kołki + śruby)
⚡️ 4 markery w różnych kolorach
⚡️ gąbka magnetyczna do ścierania powierzchni
⚡️ 10 kolorowych magnesów
⭐️ Magnetyczna tablica ALLboards wykonana jest z blachy lakierowanej na biało, co zapewnia idealnie gładką powierzchnię, łatwość w czyszczeniu oraz długoletnią wytrzymałość.
⭐️ Powierzchnia tablicy pozwala na używanie markerów ścieralnych oraz wszelkiego rodzaju magnesów.
✅Tablica ALLboards otoczona jest elegancką, szarą, aluminiową ramą C7.
✅ Rama została zabezpieczona przed korozją w procesie anodowania.
✅ Anodowanie to proces, w czasie którego na powierzchni metalu wytwarza się warstwa tlenku glinu.
✅ Dzięki niemu powierzchnia ramy zostaje nie tylko zabezpieczona przed korozją ale także staje się gładka i lśniąca.
➡️ Tablica jest montowana za pomocą czterech otworów znajdujących się w rogach konstrukcji.
➡️ Zestaw wkrętów niezbędnych do powieszenia tablicy oraz instrukcja znajdują się w zestawie.
➡️ Znajdują się w nim również eleganckie plastikowe zaślepki, dzięki czemu elementy montażowe są całkowicie niewidoczne oraz nie zaburzają estetyki tablicy.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | MSP12X8 |
| Rodzaj | tablica-magnetyczna |
| Marka | AllBoards |
| Bohater | brak |
| Kolor | biały, Odcienie-szarości-srebra |
| Płeć | Chłopcy, Dziewczynki |
| Wysokość produktu | 80cm |
| Szerokość produktu | 120cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka