| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-bez-VAT |
| Kod producenta | 3039 |
| Rodzaj | tablica-magnetyczna |
| Marka | 4F |
| Bohater | brak |
| Kolor | wielokolorowy |
| Płeć | Chłopcy, Dziewczynki |
| Wysokość produktu | 49cm |
| Szerokość produktu | 35cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.56kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
39.78 € s DPH
Na sklade
TABLICA WIELOFUNKCYJNA DWUSTRONNA KREDOWA MAGNETYCZNA STOJĄCA 49CM
KX8994
TABLICA KREDOWA/MAGNETYCZNA
Dwustronna tablica dla dzieci.Biała strona tablicy służy do pisania mazakiem i przyczepiania magnesów.Czarna strona tablicy doskonale nadaje się do pisania kredą.Świetna zabawka do zabawy w szkołę.Wyposażona w wygodną, drewnianą półeczkę, na której można położyć, kredę mazak, czy gąbkę do wycierania.Jeśli Twoje dziecko znudzi malowanie kredą wystarczy, że odkręcisz 2 śrubki przekręcisz tablicę i ponownie przymocujesz śrubki i Twoje dziecko będzie mogło malować mazakiem.Tablica montowana jest na drewnianym stelażu.Do samodzielnego montażu.łatwy i szybki montaż.W skład zestawy wchodzą:dwustronna tablicadrewniany stelażdrewniana półeczka8x plastikowych śrubekmazak z funkcją magnesu i i gąbki do ścieraniagąbka do ścierania12 kred w 6 kolorach Wymiary:Wysokość:66cmWymiary powierzchni do pisania:35cm x 40cmWymiary półeczki:35cm x 32cmWymiary opakowania(dł. x szer. x wys. ): 50 x 38x 5cm
Instrukcja (PDF)
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-bez-VAT |
| Kod producenta | 3039 |
| Rodzaj | tablica-magnetyczna |
| Marka | 4F |
| Bohater | brak |
| Kolor | wielokolorowy |
| Płeć | Chłopcy, Dziewczynki |
| Wysokość produktu | 49cm |
| Szerokość produktu | 35cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.56kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka