| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | PP23KO-ZESTAW4 |
| Typ | jednokomorowy |
| Marka | Paso |
| Bohater | brak |
| Elementy zestawu | Bidon, Piórnik-z-wyposażeniem, Śniadaniówka, Worek-gimnastyczny |
| Kolor | biały, Odcienie-różu, Odcienie-szarości-srebra, wielokolorowy |
| Płeć | Dziewczynki |
| Cechy dodatkowe | elementy-odblaskowe, kieszeń-na-napoje, regulowany-pasek, usztywniane-dno, usztywniane-plecy |
| Wysokość produktu | 36cm |
| Szerokość produktu | 28cm |
| Głębokość produktu | 15cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.9kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
131.73 € s DPH
Na sklade
TORNISTER SZKOLNY – PIÓRNIK SZKOLNY Z WYPOSAŻENIEM – WOREK SZKOLNY – BIDON NA NAPOJE – ŚNIADANIÓWKA
Producent: PASO
Kod produktu: PP23KO-525,001,712,3021,3022
Marka PASO to jeden z największych producentów artykułów szkolnych zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie i solidna jakość rokrocznie owocują nagrodami na targach branżowych w całej Europie
PASO zaspakaja potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
Najmodniejszy tornister kasetonowy na obecny rok szkolny z najnowszej kolekcji Paso Konie. Szaro-różowy tornister z Koniem został stworzony z myślą o dziewczynce, uczennicy klas 1-3, szczególnie pierwszoklasistce, która uwielbia te majestatyczne zwierzęta. Plecy tornistra są ergonomiczne, pokryte siatką, usztywniane i profilowane z systemem wentylacji. Jest to przyjazne i zdrowe dla kręgosłupa dziecka. Tornister posiada usztywniony korpus dzięki czemu wyposażenie nie przewraca się i nie uwiera w plecy. Wyjątkowo lekki i pojemny, wykonany z najwyższej jakości materiałów.
Piórnik szkolny jednokomorowy z wyposażeniem z najnowszej kolekcji Paso Konie. Oryginalna szaro-różowa kolorystyka stanowi harmonijną całość i zachwyca małe klientki. Z przodu grafika z motywem Konia. Dedykowany jest dla małych wielbicielek tych majestatycznych zwierząt. Piórnik idealnie pasuje do innych produktów z tej serii.
Worek gimnastyczny Konie z najnowszej kolekcji Paso. Praktyczny worek szkolny idealny na obuwie, na wf, zajęcia sportowe, basen. Z przodu wyraźna grafika z motywem Konia. Wymarzony worek dla wszystkich wielbicielek tych majestatycznych zwierząt.
Zestaw śniadaniowy z najnowszej kolekcji Paso Konie. Oryginalna szaro-różowa kolorystyka stanowi harmonijną całość i zachwyca małe klientki.
BIDON
ŚNIADANIÓWKA
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | PP23KO-ZESTAW4 |
| Typ | jednokomorowy |
| Marka | Paso |
| Bohater | brak |
| Elementy zestawu | Bidon, Piórnik-z-wyposażeniem, Śniadaniówka, Worek-gimnastyczny |
| Kolor | biały, Odcienie-różu, Odcienie-szarości-srebra, wielokolorowy |
| Płeć | Dziewczynki |
| Cechy dodatkowe | elementy-odblaskowe, kieszeń-na-napoje, regulowany-pasek, usztywniane-dno, usztywniane-plecy |
| Wysokość produktu | 36cm |
| Szerokość produktu | 28cm |
| Głębokość produktu | 15cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.9kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka