| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | traktor-na-akumulator-z-pilotem |
| Marka | Bobo-San |
| Wiek dziecka | 2-lata-+ |
| Kolor | czerwony, Zielony |
| Maksymalne obciążenie | 30kg |
| Długość pojazdu | 160cm |
| Szerokość pojazdu | 54cm |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
318.00 € s DPH
Na sklade
______________________________________________________________________________________________________
________________________________________________________________
ŚWIETNY POMYSŁ NA PREZENT!
REWELACYJNY TRAKTOR NA AKUMULATOR z 2 SILNIKAMI I PILOTEM DO STEROWANIA 2.4G. POJAZD IDEALNY DLA DZIECI OD 2-5 LAT, DO WAGI 30 kg.
Marka: Bobo-San
Wiek: idealny dla dzieci w wieku 2 – 5 lat
Bezpieczeństwo: certyfikat potwierdzający spełnienie wymogów europejskiej normy EN71, CE
Kolory: CZERWONY, ZIELONY
PRODUKT JEST NOWY, ZAPAKOWANY W ORYGINALNE PUDEŁKO PRODUCENTA!!! Świetnie nadaje się na prezent!
Traktorek na akumulator. Napęd zapewniają mu dwa potężne silniki elektryczne, zasilany akumulatorem o pojemności 6V7Ah. Na wyposażeniu pojazdu znajdują się uruchamiane przyciskami efekty dźwiękowe, wejście USB na pendrive, regulator głośności, światełka LED. Dostępne są 3 prędkości poruszania, zarówno do przodu jak i do tyłu. Bezpieczną naukę jazdy zapewnia dołączony najnowszy pilot zdalnego sterowania 2.4G, dający rodzicowi pełną kontrolę nad pojazdem. Odpinana przyczepka.
Pilotem 2.4G można:
Przed pierwszym użyciem pilota należy zaprogramować go z pojazdem w taki sposób:
POSIADA:
CERTYFIKAT EUROPEJSKI
INSTRUKCJĘ W J. POLSKIM
Deklaracja producenta: pojazd przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia, jednak gdy dziecko może siedzieć samodzielnie, to nie stanowi to żadnej przeszkody, aby mogło go używać pod opieką osoby dorosłej.
Pojazd wysyłany w paczce, do samodzielnego montażu.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | traktor-na-akumulator-z-pilotem |
| Marka | Bobo-San |
| Wiek dziecka | 2-lata-+ |
| Kolor | czerwony, Zielony |
| Maksymalne obciążenie | 30kg |
| Długość pojazdu | 160cm |
| Szerokość pojazdu | 54cm |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka