| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 3454 |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Marka | Lionelo |
| Model | LO-IRMA |
| Kolor | czarny |
| Waga wózka | 7kg |
| Wysokość produktu | 105cm |
| Szerokość produktu | 51cm |
| Głębokość produktu | 70cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 31cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 23cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 105cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8kg |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Składanie | parasolka |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Materac |
| Informacje dodatkowe | Amortyzatory, Blokada-kół-obrotowych, Hamulec, Odchylane-oparcie, Pałąk-bezpieczeństwa, Pozycja-leżąca, Regulowana-rączka, Regulowany-podnóżek, Skrętne-koła, Zdejmowana-tapicerka |
| Rodzaj kół | Piankowe |
| Liczba kół | 4 |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
156.22 € s DPH
Na sklade
⭐ Rączki obracane o 360 stopni
⭐ Regulacja oparcia do pozycji leżącej
⭐ Bardzo lekka konstrukcja – tylko 7 kg
⭐ Moskitiera, pokrowiec na nogi
⭐ 5-punktowe pasy
⭐ Duży kosz na zakupy
⭐ Hamulec na tylne koła
⭐ System szybkiego i łatwego składania
⭐ Wygodny uchwyt do przenoszenia
⭐ Nowoczesny design
✔️ Pełna regulacja oparcia i podnóżka sprawia, że Irma zapewnia komfort w każdej sytuacji – od pozycji siedzącej do lezącej.
✔️ Rączki obracane o 360° dostosowują się do preferencji rodzica. Dzięki ergonomicznym rączkom z piankowym pokryciem prowadzenie wózka jest pewne i komfortowe.
✔️ Dwustopniowy daszek chroni dziecko przed słońcem deszczem oraz wiatrem. Przejrzyste okienko pełni funkcję wizjera.
✔️ 5-punktowe pasy z komfortowymi poduszkami – zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy i nie ocierają wrażliwej skóry dziecka.
✔️ Blokada złożenia – konstrukcja jest podwójnie zabezpieczona przed przypadkowym złożeniem w trakcie jazdy.
✔️ Pałąk został obszyty tkaniną z piankowym, miękkim wypełnieniem. Dodatkowo podnosi komfort bezpieczeństwa dziecka.
Wózek został poddany wieloetapowej weryfikacji – przeszedł zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym – Intertek. Pełna zgodność z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 1888.
Wózek Irma został wyposażony w pełen zestaw dodatków, by spacer był przyjemny o każdej porze roku. W zestawie można znaleźć:
✔️ Moskitierę – uszyta z przewiewnej siatki obszytej elastyczną tkaniną i bardzo łatwa w montażu.
✔️ Pokrowiec na nogi – zapewni ciepło w chłodniejsze dni oraz dodatkową ochronę przed deszczem i wiatrem. Łatwy montaż za pomocą tasiemek.
✔️ Piankowe koła zapewniające dużą wytrzymałość
✔️ 6-calowe koła
✔️ Zwrotne i komfortowe
✔️ Obrót o 360 stopni – łatwość w prowadzeniu
✔️ Nożny hamulec wygodny w użyciu
✔️ Blokada do jazdy na wprost w przednich kołach
✔️ Amortyzatory umieszczone we wszystkich kołach – ograniczają wstrząsy na nierównej powierzchni
✔️ Podręczna kieszonka idealnie pomieści smartfona, portfel lub małą przekąskę.
✔️ Duży kosz pomieści zakupy, potrzebne akcesoria pielęgnacyjne oraz ulubione zabawki dziecka.
✔️ Łatwy system składania jednym ruchem ręki pozwala złożyć Emmę do kompaktowych rozmiarów, co sprawia, że doskonale nadaje się do podróży.
✔️ Uchwyt do przenoszenia pozwala na wygodne przenoszenie wózka po złożeniu jedną ręką.
✔️ Wytrzymały materiał o melanżowym splocie jest wytrzymały na przetarcia. Jest ławy w utrzymaniu w czystości i przyjazny dla skóry dziecka.
✔️ Mocną i lekką konstrukcję zapewnia rama wykonana z wysokiej jakości metali, dzięki czemu się nie odkształca. Wózek jest jednocześnie bardzo lekki (7 kg).
✔️ Modny design – uniwersalna kolorystyka zastosowana w wózku i odpowiedni kształt ramy sprawiają, że Irma to idealne połączenie pomiędzy tradycją i nowoczesnością.
▶️ Marka: Lionelo
▶️ Model: Irma
▶️ Pasy bezpieczeństwa: 5-punktowe
▶️ Waga wózka: 7 kg
▶️ Przedział wiekowy: od 6 do 36 miesięcy
▶️ Maksymalna waga dziecka: 15 kg
▶️ Udźwig: 17 kg
▶️ Regulacja oparcia: Tak, 4-stopnie
▶️ Stelaż: Stal
▶️ Materiał: 100% Poliester
▶️ Certyfikaty: Intertek, EN 1888
OSTRZEŻENIE – Niniejszy wyrób nie jest odpowiedni do biegania ani jazdy na rolkach.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 3454 |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Marka | Lionelo |
| Model | LO-IRMA |
| Kolor | czarny |
| Waga wózka | 7kg |
| Wysokość produktu | 105cm |
| Szerokość produktu | 51cm |
| Głębokość produktu | 70cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 31cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 23cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 105cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8kg |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Składanie | parasolka |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Materac |
| Informacje dodatkowe | Amortyzatory, Blokada-kół-obrotowych, Hamulec, Odchylane-oparcie, Pałąk-bezpieczeństwa, Pozycja-leżąca, Regulowana-rączka, Regulowany-podnóżek, Skrętne-koła, Zdejmowana-tapicerka |
| Rodzaj kół | Piankowe |
| Liczba kół | 4 |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka