| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | KSVEST00PNK0000 |
| Marka | Kinderkraft |
| Model | VESTO |
| Kolor | czarny, Odcienie-różu |
| Waga wózka | 11.6kg |
| Wysokość produktu | 106cm |
| Szerokość produktu | 62cm |
| Głębokość produktu | 78cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 81cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 62cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 28cm |
| Stelaż | Stalowy |
| Składanie | na-płasko |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Folia-przeciwdeszczowa, Osłona-na-nóżki, Uchwyt-na-kubek |
| Informacje dodatkowe | Amortyzatory, Blokada-kół-obrotowych, Hamulec, Odchylane-oparcie, Pałąk-bezpieczeństwa, Pozycja-leżąca, Przekładane-siedzisko, Regulowana-rączka, Regulowany-podnóżek, Skrętne-koła |
| Rodzaj kół | Piankowe |
| Liczba kół | 4 |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
384.67 € s DPH
Na sklade
Kolor: różowy
Spacerówka VESTO to uniwersalny wózek, stworzony dla rodziców, kochających wspólne spacery z dzieckiem. Nadaje się dla maluchów od urodzenia – umożliwia rozłożenie oparcia na płasko, a dzięki możliwości montażu siedziska przodem i tyłem do kierunku jazdy świetnie sprawdzi się także dla dzieci, które chcą utrzymać kontakt wzrokowy z rodzicem podczas spacerów.
4 duże, amortyzowane koła wykonano z wytrzymałej, nieprzebijalnej pianki. Zapewniają płynne i komfortowe prowadzenie nawet po trudnym terenie. Sprawdzą się zarówno na brukowanej drodze, jak i miejskim chodniku.
Przednie koła obracają się o 360 stopni i mają możliwość blokady do jazdy na wprost. Od teraz nawet spacer po wyboistym terenie z lawirowaniem między uliczkami będzie komfortowy dla maluszka.
Spacerówka VESTO ma wygodne siedzisko. Można je zamontować przodem i tyłem do kierunku jazdy. Wózka można używać nawet wtedy, gdy dziecko nie chce tracić kontaktu wzrokowego z rodzicem i nie jest jeszcze gotowe na podróżowanie przodem do kierunku jazdy.
System CLICK & FOLD w rączce pozwala w prosty, szybki sposób złożyć spacerówkę – i to jedną ręką.
Musisz wsiąść do autobusu i szybko złożyć wózek?
Spacerówkę VESTO złożysz do niewielkich rozmiarów i weźmiesz ze sobą w podróż.
VESTO jest wygodny nie tylko dla dziecka. Wózek zapewnia łatwość i lekkość prowadzenia dzięki regulowanej rączce rodzica. Można ją ustawić aż na 5. wysokościach, dzięki czemu bez trudu dopasujesz rączkę do swojego wzrostu! A uchwyt na kubek, montowany na rączce, pozwoli Ci mieć kawę zawsze ze sobą.
Niepogoda może zaskoczyć w każdej chwili. Właśnie dlatego budka spacerówki VESTO jest bardzo duża. Skutecznie chroni dziecko zarówno przed: wiatrem, deszczem oraz słońcem. Zrobiono ją z wodoodpornego materiału z filtrem UPF 50+. Ma także wysuwany dodatkowy daszek przeciwsłoneczny oraz ukrytą pod dodatkowym materiałem siateczkę do wentylacji na upalne dni.
Wózek spacerowy VESTO zaprojektowano z myślą o dzieciach od pierwszych dni życia do 15 kg. Żeby jeszcze lepiej chronić maluchy, spacerówkę wyposażono w 5-punktowe, regulowane pasy z miękkimi ochraniaczami oraz uchylną, wypinaną z obu stron barierkę zabezpieczającą. Skutecznie chroni malucha podczas spacerów nawet po wyboistej dróżce, a także ułatwia wsadzanie dziecka do wózka.
Do spacerówki VESTO dołączono praktyczne akcesoria, które umilą każdy spacer nie tylko dziecku, ale i rodzicom.
W zestawie znajdziesz:
Marka: Kinderkraft
Model: VESTO
Materiały:
Koła tyle / przednie (średnica): 25 cm / 18 cm
Wymiary:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | KSVEST00PNK0000 |
| Marka | Kinderkraft |
| Model | VESTO |
| Kolor | czarny, Odcienie-różu |
| Waga wózka | 11.6kg |
| Wysokość produktu | 106cm |
| Szerokość produktu | 62cm |
| Głębokość produktu | 78cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 81cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 62cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 28cm |
| Stelaż | Stalowy |
| Składanie | na-płasko |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Folia-przeciwdeszczowa, Osłona-na-nóżki, Uchwyt-na-kubek |
| Informacje dodatkowe | Amortyzatory, Blokada-kół-obrotowych, Hamulec, Odchylane-oparcie, Pałąk-bezpieczeństwa, Pozycja-leżąca, Przekładane-siedzisko, Regulowana-rączka, Regulowany-podnóżek, Skrętne-koła |
| Rodzaj kół | Piankowe |
| Liczba kół | 4 |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka