| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | Wózek-dziecięcy-EasyGo-Soul-Mocca |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Marka | Easy-Go |
| Model | Wózek-dziecięcy-EasyGo-Soul-Mocca |
| Kolor | Odcienie-brązu–beżu, Odcienie-szarości–srebra |
| Waga wózka | 11kg |
| Wysokość produktu | 108cm |
| Szerokość produktu | 59cm |
| Głębokość produktu | 80cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 37cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 59cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 64cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 16.5kg |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Składanie | na-płasko |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Folia-przeciwdeszczowa, Osłona-na-nóżki |
| Informacje dodatkowe | Amortyzatory, Hamulec, Możliwość-zamontowania-fotelika, Możliwość-zamontowania-gondoli, Odchylane-oparcie, Pałąk-bezpieczeństwa, Pełna-rączka, Przekładane-siedzisko, Regulowana-rączka, Regulowany-podnóżek, Skrętne-koła |
| Rodzaj kół | Z-tworzywa |
| Liczba kół | 4 |
| Wózek spacerowy z przekładanym siedziskiem | TAK |
| Lekki wózek spacerowy aluminiowy stelaż | TAK |
| Wózek spacerowy jeden z najlższejszych na rynku | TAK |
| Zwinny wózek spacerowy | TAK |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
309.55 € s DPH
Na sklade
✅ EASY GO to marka tworzona przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są jednocześnie rodzicami i grupą ludzi nowoczesnych, projektujących innowacyjne produkty dla dzieci.
✅ Produkty marki EASY GO otrzymały liczne nagrody i wyróżnienia, jakie potwierdzają aprobatę zarówno wśród specjalistów jak i konsumentów.
✅ Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla nas priorytetem i punktem wyjścia przy projektowaniu naszych produktów.
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy film prezentujący funkcje wózka (adres trzeba skopiować i wkleić w pasku adresu przeglądarki).
Soul jest jednym z najlżejszych wózków marki Easy Go, co sprawia, że łatwo go zapakować choćby do samochodu. Stelaż został wykonany z aluminium i jest niezwykle ciekawie zaprojektowany.
Soul to prostota formy, doskonale dopasowana do potrzeb rodziców, z uwagi na wieloletnie doświadczenie producenta – firmy Easy Go. Wózek posiada 3-stopniową regulację oparcia, 2-stopniowa regulacja podnóżka oraz okienko w budce. Jest to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają połączenia prostoty z elegancją.
Co najważniejsze – siedzisko można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.
Easy Go to polska firma, która może pochwalić się spełnieniem wszystkich rygorystycznych standardów bezpieczeństwa, jakie obecnie obowiązują w Europie a także posiada każdą z wymaganych homologacji.
Norma EN 1888:2012 obowiązuje na terenie Unii Europejskiej i dotyczy wózków dla dzieci. Określa, jak mają być przeprowadzane metody badawcze, porządkuje kwestie dopuszczalnych wymiarów i wag. Na terenie Polski obowiązuje PN-EN 1888:2012, co jest polskim odpowiednikiem EN 1888:2012. Firma Easy Go bardzo poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa swoich produktów, które są wytwarzane w zgodzie z wszelkimi, rygorystycznymi wymaganiami.
Koła o lekkie, wózek zaś wyposażono w centralny hamulec. Z uwagi na konstrukcję stelaża – Soul oferuje dużą amortyzację na wszelakich nierównościach.
Wielkość kół ma niebagatelne znaczenie dla komfortu jazdy, tutaj zaś mówimy naprawdę dużej średnicy – 25 centymetrów z tyłu i 17 cm z przodu.
Soul posiada ultralekki aluminiowy stelaż, a całą konstrukcję niezwykle prosto jest złożyć i rozłożyć. Można tego dokonać dosłownie w pięć minut. Podnóżek jest regulowany w dwóch zakresach, znajdziemy tu też barierkę bezpieczeństwa odpinaną na bok.
Wózek po złożeniu ma bardzo niewielkie rozmiary, a tym samym bez trudu umieścimy go chociażby w bagażniku samochodu. Co istotne – koła również można bardzo szybko odpiąć, aby zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | Wózek-dziecięcy-EasyGo-Soul-Mocca |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Marka | Easy-Go |
| Model | Wózek-dziecięcy-EasyGo-Soul-Mocca |
| Kolor | Odcienie-brązu–beżu, Odcienie-szarości–srebra |
| Waga wózka | 11kg |
| Wysokość produktu | 108cm |
| Szerokość produktu | 59cm |
| Głębokość produktu | 80cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 37cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 59cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 64cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 16.5kg |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Składanie | na-płasko |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Folia-przeciwdeszczowa, Osłona-na-nóżki |
| Informacje dodatkowe | Amortyzatory, Hamulec, Możliwość-zamontowania-fotelika, Możliwość-zamontowania-gondoli, Odchylane-oparcie, Pałąk-bezpieczeństwa, Pełna-rączka, Przekładane-siedzisko, Regulowana-rączka, Regulowany-podnóżek, Skrętne-koła |
| Rodzaj kół | Z-tworzywa |
| Liczba kół | 4 |
| Wózek spacerowy z przekładanym siedziskiem | TAK |
| Lekki wózek spacerowy aluminiowy stelaż | TAK |
| Wózek spacerowy jeden z najlższejszych na rynku | TAK |
| Zwinny wózek spacerowy | TAK |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka