| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | Wózek-spacerowy-spacerówka-Spin |
| Marka | Euro-Cart |
| Model | Wózek-spacerowy-Spin |
| Kolor | Odcienie-szarości–srebra |
| Wysokość produktu | 103cm |
| Szerokość produktu | 44cm |
| Głębokość produktu | 75cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 60cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 31cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 44cm |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Składanie | na-płasko |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Folia-przeciwdeszczowa, Osłona-na-nóżki |
| Informacje dodatkowe | Amortyzatory, Hamulec, Odchylane-oparcie, Pałąk-bezpieczeństwa, Pozycja-leżąca, Regulowany-podnóżek, Skrętne-koła |
| Rodzaj kół | Z-tworzywa |
| Liczba kół | 4 |
| Wózek spacerowy z folią przecideszczową | TAK |
| Wózek spacerowy z ocieplaczem na nóżki dziecka | TAK |
| Wózek spacerowy z uchwytem na kubek | TAK |
| Wózek spacerowy z aluminiowym stelażem, lekki | TAK |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
260.22 € s DPH
Na sklade
Spin to nowoczesny wózek z wieloma ciekawymi rozwiązaniami. Wyposażono go w polerowany na wysoki połysk ultra lekki stelaż wykonany z aluminium, daje też możliwość złożenia go jedną ręką. Ciekawym elementem całej konstrukcji, doskonale pasującym do designu wózka, jest barierka bezpieczeństwa o niespotykanym kształcie.
Spin posiada też 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz uchwyt na kubek lub butelkę, producent pomyślał zarówno o przydanych na co dzień rozwiązaniach jak i bezpieczeństwie naszej pociechy.
FILM PREZENTUJĄCY FUNKCJE PRODUKTU:
Marka Euro-cart to pewność bezpieczeństwa. Każdy wózek wielofunkcyjny i fotelik samochodowy spełnia wszystkie, rygorystyczne standardy bezpieczeństwa obowiązujące w Europie a także posiada każdą z wymaganych homologacji.
Norma EN 1888:2012
Norma EN 1888:2012 obowiązuje na terenie Unii Europejskiej i dotyczy wózków dla dzieci. Określa, jak mają być przeprowadzane metody badawcze, porządkuje kwestie dopuszczalnych wymiarów i wag. Na terenie Polski obowiązuje PN-EN 1888:2012, co jest polskim odpowiednikiem EN 1888:2012. Firma Euro-cart bardzo poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa swoich produktów, które są wytwarzane w zgodzie z wszelkimi, rygorystycznymi wymaganiami. Euro-cart to polska firma, która współpracuje także z akredytowanymi instytucjami badawczymi zarówno z Polski jak i zagranicy.
OEKO-TEX STANDARD 100
Produkty firmy Euro-cart to także rygorystyczne podejście do kwestii bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Każdy z wózków posiada tkaniny, które zostały wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej, zaś ich wytwórca posiada aktualny certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100. Ten ostatni oznacza, że wszystkie materiały użyte do wyrobu wózka nici, barwniki i inne tym podobne nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia konsumentów. Kryteria, które musi spełniać certyfikat ustalają Österreichische Textil-Forschungsinstitut (ÖTI) oraz Forschungsinstitut Hohenstein. Co istotne wymogi, jakie spełniają dane produkty są inne w zależności od ich przeznaczenia. To oznacza, że np. produkty przeznaczone dla dzieci przechodzą dużo bardziej rygorystyczne testy niż inne tkaniny.
Wózek możemy złożyć dosłownie jedną ręką, a do tego mamy tutaj eleganckie i praktyczne dodatki, jaki chociażby prowadnica obszyta wysokiej jakości skórą ekologiczną czy barierka bezpieczeństwa wykończona bezftalanowym antypoślizgowym tworzywem TPR.
Spin został też wyposażony w wielopozycyjną budkę przeciwsłoneczną, jest duża i doskonale sprawdzi się w trakcie spacerów w letnie dni, chroniąc naszego maluszka. Możemy też płynnie regulować oparcie, aż do pozycji leżącej.
Spin posiada leciutki stelaż wykonany z aluminium, jaki został wypolerowany na wysoki połysk, posiada też 2-stopniową regulację podnóżka, a z uwagi na swoje rozmiary bardzo łatwo będzie go nam przenosić.
To ułatwi na pewno praktyczny pokrowiec transportowy, jaki znajdziemy w komplecie. Stelaż wózka odznacza się też nowoczesny, modnym designem, jaki od razu przyciąga oko.
Spin posiada naprawdę dobrej jakości koła. Zostały wykonane z poliuretanu, są bezdętkowe.
Wózek posiada też łączony hamulec centralny (większe bezpieczeństwo) zaś niezależnie od wybranej wersji kolorystycznej dostaniemy piękne, czarno-białe koła.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | Wózek-spacerowy-spacerówka-Spin |
| Marka | Euro-Cart |
| Model | Wózek-spacerowy-Spin |
| Kolor | Odcienie-szarości–srebra |
| Wysokość produktu | 103cm |
| Szerokość produktu | 44cm |
| Głębokość produktu | 75cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 60cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 31cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 44cm |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Składanie | na-płasko |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Folia-przeciwdeszczowa, Osłona-na-nóżki |
| Informacje dodatkowe | Amortyzatory, Hamulec, Odchylane-oparcie, Pałąk-bezpieczeństwa, Pozycja-leżąca, Regulowany-podnóżek, Skrętne-koła |
| Rodzaj kół | Z-tworzywa |
| Liczba kół | 4 |
| Wózek spacerowy z folią przecideszczową | TAK |
| Wózek spacerowy z ocieplaczem na nóżki dziecka | TAK |
| Wózek spacerowy z uchwytem na kubek | TAK |
| Wózek spacerowy z aluminiowym stelażem, lekki | TAK |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka