| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | VS00428 |
| Marka | Valco-Baby |
| Model | SNAP-DUO |
| Kolor | Odcienie-szarości–srebra |
| Waga wózka | 9.8kg |
| Wysokość produktu | 103cm |
| Szerokość produktu | 75cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 36cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 75cm |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Składanie | na-płasko |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt-na-kubek |
| Informacje dodatkowe | Blokada-kół-obrotowych, Hamulec, Możliwość-zamontowania-fotelika, Możliwość-zamontowania-gondoli, Odchylane-oparcie, Pałąk-bezpieczeństwa, Pełna-rączka, Pozycja-leżąca, Regulowany-podnóżek, Skrętne-koła, Zdejmowana-tapicerka |
| Rodzaj kół | Pompowane |
| Liczba kół | 4 |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
1,158.00 € s DPH
Na sklade
Oferujemy wózek VALCO SNAP DUO SPORT TAILOR MADE.
Oferujemy wózek VALCO SNAP DUO SPORT TAILOR MADE.
Snap Duo Sport to lekki (12,75kg.) wózek spacerowy australijskiej marki Valco Baby. Przeznaczony dla dwójki dzieci już od momentu urodzenia (po dokupieniu gondolek) aż do 22 kg wagi (na jedno siedzisko). Charakteryzuje się szerokimi i wygodnymi siedziskami z rozszerzaną budką, rozkładanym do pozycji leżącej oparciem oraz pompowanymi kołami.
Komfortowe materiały
Skrojone na miarę twoich potrzeb materiały Tailor Made wyróżniają się wytrzymałością, wygodą oraz najwyższą elegancją. Dzięki temu wózki z tej kolekcji są nie tylko komfortowe i funkcjonalne, ale prezentują się po prostu pięknie i przykuwają wzrok otoczenia. Cała kolekcja utrzymana jest w modnej kolorystyce.
Wszystko co najlepsze w podwójnym wózku dziecięcym Valco Baby Snap Duo tym razem w wersji na pompowanych kołach. Propozycja skierowana do tych rodziców, którzy poza spacerami w najbliższym sąsiedztwie również ochoczo zabierają swoje pociechy na dłuższe wypady poza miasto. Snap Duo Sport może pełnić funkcję klasycznego wózka bliźniaczego, może też służyć jako wózek dla dwojga dzieci w różnym wieku. Podobnie jak wszystkie wózki z serii Snap, wózek ten charakteryzuje się ultralekką konstrukcją, wysokimi właściwościami jezdnymi oraz łatwym w obsłudze mechanizmem składania do kompaktowych rozmiarów. Dwa szerokie, wygodne i niezależnie regulowane siedziska z dwiema rozszerzanymi budkami pozwalają dostosować każde z nich do indywidualnych potrzeb obu małych podróżników.
Sam stoi po złożeniu. Posiada automatyczną blokadę zabezpieczającą przed otwarciem.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | VS00428 |
| Marka | Valco-Baby |
| Model | SNAP-DUO |
| Kolor | Odcienie-szarości–srebra |
| Waga wózka | 9.8kg |
| Wysokość produktu | 103cm |
| Szerokość produktu | 75cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 36cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 75cm |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Składanie | na-płasko |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt-na-kubek |
| Informacje dodatkowe | Blokada-kół-obrotowych, Hamulec, Możliwość-zamontowania-fotelika, Możliwość-zamontowania-gondoli, Odchylane-oparcie, Pałąk-bezpieczeństwa, Pełna-rączka, Pozycja-leżąca, Regulowany-podnóżek, Skrętne-koła, Zdejmowana-tapicerka |
| Rodzaj kół | Pompowane |
| Liczba kół | 4 |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka