| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | N0008 |
| Marka | Valco-Baby |
| Model | Snap-4 |
| Kolor | Odcienie-szarości–srebra |
| Waga wózka | 6.6kg |
| Wysokość produktu | 103cm |
| Szerokość produktu | 52cm |
| Głębokość produktu | 77cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 36cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 52cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 77cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8kg |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Składanie | na-płasko |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Folia-przeciwdeszczowa, Moskitiera, Osłona-na-nóżki, Torba-do-wózka, Uchwyt-na-kubek |
| Informacje dodatkowe | Blokada-kół-obrotowych, Hamulec, Odchylane-oparcie, Pałąk-bezpieczeństwa, Pełna-rączka, Pozycja-leżąca, Regulowany-podnóżek, Skrętne-koła |
| Rodzaj kół | Piankowe |
| Liczba kół | 4 |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
624.67 € s DPH
Na sklade
Oferujemy wózek VALCO SNAP4
Snap 4 to ultralekki wózek spacerowy australijskiej marki Valco Baby. Przeznaczony dla dzieci do 22 kg. Charakteryzuje się szerokim i wygodnym siedziskiem z rozszerzaną budką, rozkładanym do pozycji leżącej oparciem oraz bezdętkowymi, odpornymi na przebicia kołami. Proste i szybkie składanie pozwala na łatwe przenoszenie, a kompaktowe wymiary – na bezproblemowe przechowywanie.
Wiele możliwości
Wózek przygotowany jest na potrzeby tych rodziców, którzy chcieliby używać wózka w wersji głęboko-spacerowej lub utworzyć z niego wygodny system podróżny 3w1. Zapewnia to opcja zakupu dedykowanej gondoli lub możliwość wpięcia nosidełka dla niemowląt przy użyciu opcjonalnych adapterów w systemie MaxiCosi.
Szerokie, komfortowe siedzisko z 5-punktowymi pasami. Oparcie w pełni rozkładane płynnie do pozycji leżącej, właściwe położenie do uzyskania jednym pociągnięciem ręki.
Budka z siateczkowym okienkiem zamykanym na rzep umożliwia podgląd dziecka i zapewnia lepszą wentylację. Możliwość rozszerzenia budki o 20 cm za pomocą zamka. Panel wentylacyjny na przedłużeniu tyłu budki zapewnia dodatkową cyrkulację powietrza przy rozłożonym oparciu.
Piankowe, odporne na przebicia oraz łatwo zdejmowane koła. Przednie koła z możliwością blokady do jazdy na wprost.
Wózek po złożeniu sam stoi, a automatyczna blokada zabezpiecza przed jego otwarciem.
Łatwe składanie płynnym ruchem do przodu. Kompaktowe składanie do wewnątrz pozwala utrzymać tapicerkę w czystości. Wózek po złożeniu sam stoi, a automatyczna blokada zabezpiecza przed jego otwarciem. Łatwo dostępny system hamulcowy (hamulec postojowy) obsługiwany za pomocą stopy nawet w letnim obuwiu. Wygodny w użyciu przycisk zwalniający pozwala na łatwe składanie.
Charakterystyka produktu:
Dane techniczne (wymiary):
-rozłożony (dxsxw): 77 x 52 x 103 cm
-po złożeniu (dxsxw): 77 x 52 x 36 cm
-siedzisko (bez podnóżka): 33 x 21 cm
-wysokość oparcia: 47,5 cm
-średnica koła tylnego: 23,5 cm
-średnica koła przedniego: 17 cm
Dane techniczne (waga):
-wózek z kołami: 6,6 kg
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | N0008 |
| Marka | Valco-Baby |
| Model | Snap-4 |
| Kolor | Odcienie-szarości–srebra |
| Waga wózka | 6.6kg |
| Wysokość produktu | 103cm |
| Szerokość produktu | 52cm |
| Głębokość produktu | 77cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 36cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 52cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 77cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8kg |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Składanie | na-płasko |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Folia-przeciwdeszczowa, Moskitiera, Osłona-na-nóżki, Torba-do-wózka, Uchwyt-na-kubek |
| Informacje dodatkowe | Blokada-kół-obrotowych, Hamulec, Odchylane-oparcie, Pałąk-bezpieczeństwa, Pełna-rączka, Pozycja-leżąca, Regulowany-podnóżek, Skrętne-koła |
| Rodzaj kół | Piankowe |
| Liczba kół | 4 |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka