| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 6932003242061 |
| Marka | Tesoro |
| Model | Tesoro-S900-Purple |
| Kolor | inny |
| Kolor producenta | Fioletowe |
| Waga wózka | 5kg |
| Wysokość produktu | 102cm |
| Szerokość produktu | 23cm |
| Głębokość produktu | 38cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 43cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 23cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 41cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.15kg |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Składanie | parasolka |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Torba-do-wózka |
| Rodzaj kół | Inne |
| Liczba kół | 4 |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
118.82 € s DPH
Na sklade
Informacje podstawowe
Spacerówka Tesoro
to bardzo nowoczesny wózek. Dzięki niskiej wadze 5kg oraz specjalnemu systemowi składania łatwo go przechowywać i transportować. Rozmiar po złożeniu 43 x 23 x 4 cm. Wygodny kształt pozwala ją nieść na ramieniu. Siedzisko pomimo takich rozwiązań jest obszerne i komfortowe. Oparcie rozkłada się do pozycji leżącej (regulacja na paski), regulowany jest także podnóżek. Lekka konstrukcja wózka oraz składanie do kompaktowych rozmiarów mieszczących się w kabinie samochodu wcale nie muszą zmniejszać wygody podróżującego w nich dziecka. Nowoczesne rozwiązania i ultralekkie materiały sprawiają, że możemy mieć funkcjonalny i komfortowy wózek, który bez trudu zmieścimy w aucie czy zabierzemy w podróż samolotem. Główne cechy wózka:
Materiał: rama ze stopu Aliminum, baldachim z tkaniny oxford 300D
Tkanina lniana
5 punktowe pasy bezpieczeństwa
Tkanina Oxford /Lniana
Wyjmowana budka, którą można prać
Pozycja siedzenia może być regulowana od normalnego siedzenia do pełnego leżenia
Max waga ładunku kosza 2 kg
Torba do transportu w zestawie
Informacje o produkcie
Rodzaj
Spacerówki
Kompatybilność
brak
Wymagania wiekowe (min.)
od 6 miesięcy
Wymagania wiekowe (maks.)
do 36 miesięcy
Obciążenie (maks.)
20 kg
Wymiary
Wymiary po rozłożeniu: 102 x 62 x 45 cm
Wymiary po złożeniu: 43 x 23 x 41 cm
Waga
5 kg
ID: 7071771
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 6932003242061 |
| Marka | Tesoro |
| Model | Tesoro-S900-Purple |
| Kolor | inny |
| Kolor producenta | Fioletowe |
| Waga wózka | 5kg |
| Wysokość produktu | 102cm |
| Szerokość produktu | 23cm |
| Głębokość produktu | 38cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 43cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 23cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 41cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.15kg |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Składanie | parasolka |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Torba-do-wózka |
| Rodzaj kół | Inne |
| Liczba kół | 4 |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka