| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | CS20160027 |
| Marka | Skyline |
| Model | Amberline-Classica |
| Kolor | czarny, Odcienie-różu, Odcienie-szarości–srebra |
| Kolor producenta | Granatowo-różowy |
| Waga wózka | 13kg |
| Wysokość produktu | 132cm |
| Szerokość produktu | 61cm |
| Głębokość produktu | 23cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 47cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 61cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 14kg |
| Stelaż | Metalowy |
| Zestaw | 3w1 |
| Elementy zestawu | Fotelik-samochodowy, Gondola, Spacerówka |
| Informacje dodatkowe | Amortyzatory, Hamulec, Możliwość-zamontowania-fotelika, Możliwość-zamontowania-gondoli, Odchylane-oparcie, Pałąk-bezpieczeństwa, Pełna-rączka, Pozycja-leżąca, Przekładane-siedzisko, Regulowana-rączka, Regulowany-podnóżek |
| Rodzaj kół | Pompowane |
| Liczba kół | 4 |
| Styl | połączenie-klasyki–nowoczesności |
| Materiał | najwyższej-jakości-tkanina |
| Koła | 17-calowe, metalowe, szprychowe |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
638.00 € s DPH
Na sklade
Wózek 3w1
Wózek dziecięcy 3w1 łączący klasykę oraz nowoczesność. Posiada modułową gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | CS20160027 |
| Marka | Skyline |
| Model | Amberline-Classica |
| Kolor | czarny, Odcienie-różu, Odcienie-szarości–srebra |
| Kolor producenta | Granatowo-różowy |
| Waga wózka | 13kg |
| Wysokość produktu | 132cm |
| Szerokość produktu | 61cm |
| Głębokość produktu | 23cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 47cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 61cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 14kg |
| Stelaż | Metalowy |
| Zestaw | 3w1 |
| Elementy zestawu | Fotelik-samochodowy, Gondola, Spacerówka |
| Informacje dodatkowe | Amortyzatory, Hamulec, Możliwość-zamontowania-fotelika, Możliwość-zamontowania-gondoli, Odchylane-oparcie, Pałąk-bezpieczeństwa, Pełna-rączka, Pozycja-leżąca, Przekładane-siedzisko, Regulowana-rączka, Regulowany-podnóżek |
| Rodzaj kół | Pompowane |
| Liczba kół | 4 |
| Styl | połączenie-klasyki–nowoczesności |
| Materiał | najwyższej-jakości-tkanina |
| Koła | 17-calowe, metalowe, szprychowe |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka