| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | ZFD-494XL |
| Marka | Formommy |
| Rozmiar | 4XL |
| Zapięcie | zatrzask |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Kolor | wielokolorowy |
| Rękaw | krótki-rękaw |
| Szerokość pod pachami | 56cm |
| Szerokość w pasie | 60cm |
| Długość całkowita | 104cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
55.24 € s DPH
Na sklade
Zestaw 2x "PURE LOVE" Koszula Zielona i Bordowa wyprodukowana w Polsce .
Wymiary modelki:
Modelka pozuje na zdjęciach w rozmiarze S, nosi na co dzień XS-S.
Wymiary:
Rozmiar S :
Rozmiar M:
Rozmiar L:
Rozmiar XL:
Rozmiar XXL:
Rozmiar 3XL:
Rozmiar 4XL:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | ZFD-494XL |
| Marka | Formommy |
| Rozmiar | 4XL |
| Zapięcie | zatrzask |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Kolor | wielokolorowy |
| Rękaw | krótki-rękaw |
| Szerokość pod pachami | 56cm |
| Szerokość w pasie | 60cm |
| Długość całkowita | 104cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka