| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | PP22JE-116 |
| Typ | wielokomorowy |
| Marka | Paso |
| Elementy zestawu | Piórnik-z-wyposażeniem, Torba-sportowa, Worek-gimnastyczny |
| Wielkość | duża-(mieszcząca-A4) |
| Kolor | odcienie-fioletu, Odcienie-różu, Odcienie-szarości–srebra, wielokolorowy |
| Bohater | brak |
| Płeć | Dziewczynki |
| Cechy dodatkowe | elementy-odblaskowe, kieszeń-na-napoje, regulowany-pasek, usztywniane-dno, usztywniane-plecy |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Pojemność | 22-l |
| Wysokość produktu | 42cm |
| Szerokość produktu | 29cm |
| Głębokość produktu | 16cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.55kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
108.44 € s DPH
Na sklade
Witamy na aukcjach iPlecaki
Przedmiotem sprzedaży jest:
w skład zestawu wchodzi:
Szalenie modny plecak szkolny zdobiony motywem UNOCORN, to świetna opcja do szkoły. Trzeba wspomnieć, że produkt pochodzi od znanego i cenionego producenta.
Został on wykonany z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu jest to inwestycja na długi czas.
Dominują tutaj dziewczęce kolory, jednak warto zwrócić uwagę na ciekawe wstawki, a także ozdobne nadruki. Nawet najmniejsze detale zostały precyzyjnie wykończone. Ergonomiczna konstrukcja jest w pełni bezpieczna dla rozwijającego się układu kostnego.
Plecak cechuje się wysoką jakością wykonania i rozbudowaną funkcjonalnością. Obszerna komora pozwala dziecku pogrupować poszczególne przedmioty, a tym samym utrzymać ład i porządek. Dodatkowe kieszenie z siatki idealnie sprawdzą się do przenoszenia butelki z napojem. Usztywnione plecy, ergonomiczne ukształtowanie i wyprofilowane szelki pozwalają utrzymać dziecku prawidłową postawę, a wszystko to dodatkowo sprawia, że są to niezwykle lekkie plecaki. Każdy produkt wyposażony jest w elementy odblaskowe, które podnoszą poziom bezpieczeństwa dziecka, kiedy będzie ono wracało ze szkoły już po zmroku.
Dodatkowo warto nadmienić, że produkt jest bardzo ładny i starannie wykonany.
Model: PP22JE-116-001-712-074
Producent: Paso
Kolekcja: Jednorożec
Paso jest jednym z największych producentów artykułów szkolnych na rynek Polski i zagraniczny, dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu, ich produkty są jednymi z najlepszych, zdobywcami wielu nagród na świecie. Wyjątkowy jest także spory asortyment (plecaki, piórniki, worki, torby, torebki….) a różnorodność kolorów i wzorów daje spory wybór uczniowi podczas kompletowania wyprawki szkolnej.
wymiary plecaka:
waga plecaka: 0,55 kg
Piórnik szkolny, który cechuje się modnym wzorem i starannym wykonaniem, wykonany jest z estetycznych i mocnych materiałów. Jest bardzo przydatny w szkole ze względu na swoją sporą pojemność, dzięki czemu łatwo uporządkować w nim akcesoria szkolne, całość zapinana na zamek.
w skład wyposażenia wchodzi:
wymiary: 19x13x4 cm
wymiary: 38×34 cm
wymiary torby: 40x25x13 cm
waga: 350g
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | PP22JE-116 |
| Typ | wielokomorowy |
| Marka | Paso |
| Elementy zestawu | Piórnik-z-wyposażeniem, Torba-sportowa, Worek-gimnastyczny |
| Wielkość | duża-(mieszcząca-A4) |
| Kolor | odcienie-fioletu, Odcienie-różu, Odcienie-szarości–srebra, wielokolorowy |
| Bohater | brak |
| Płeć | Dziewczynki |
| Cechy dodatkowe | elementy-odblaskowe, kieszeń-na-napoje, regulowany-pasek, usztywniane-dno, usztywniane-plecy |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Pojemność | 22-l |
| Wysokość produktu | 42cm |
| Szerokość produktu | 29cm |
| Głębokość produktu | 16cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.55kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka