| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | DC22HH-525 |
| Typ | wielokomorowy |
| Marka | Paso |
| Bohater | Cars |
| Elementy zestawu | Bidon, Piórnik-z-wyposażeniem, Śniadaniówka, Worek-gimnastyczny |
| Kolor | czarny, odcienie-czerwieni |
| Płeć | Chłopcy |
| Cechy dodatkowe | elementy-odblaskowe, kieszeń-na-napoje, regulowany-pasek, usztywniane-dno, usztywniane-plecy |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Pojemność | 17-l |
| Wysokość produktu | 36cm |
| Szerokość produktu | 28cm |
| Głębokość produktu | 15cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.9kg |
| Stan opakowania | oryginalne |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
107.78 € s DPH
Na sklade
Witamy na aukcjach iPlecaki
Przedmiotem oferty jest:
w skład zestawu wchodzi:
Tornister szkolny CARS ZYGZAK spodoba się każdemu chłopcu rozpoczynającemu swoją szkolną przygodę. Taki tornister może zmieścić wszystko, co niezbędne w szkole.
Dokładnie tyle, ile potrzeba
W tym pojemnym tornistrze uda Ci się zmieścić wszystko, co Twój maluch musi zabrać ze sobą do szkoły – zeszyty, podręczniki, piórnik, bidon, śniadaniówkę, a nawet buty na zmianę. To wszystko, czego potrzebujesz!
Opisywany produkt został w całości wykonany z certyfikowanych materiałów, a więc nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo malucha. Plusem jest również możliwość swobodnej regulacji długości szelek.
Model: DC22HH-525-001-712
Producent: Paso
Kolekcja: Auta Cars
Paso jest jednym z największych producentów artykułów szkolnych na rynek Polski i zagraniczny, dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu, ich produkty są jednymi z najlepszych, zdobywcami wielu nagród na świecie. Wyjątkowy jest także spory asortyment (plecaki, piórniki, worki, torby, torebki….) a różnorodność kolorów i wzorów daje spory wybór uczniowi podczas kompletowania wyprawki szkolnej.
wymiary tornistra:
waga: 0,9 kg
Piórnik szkolny, który cechuje się modnym wzorem i starannym wykonaniem, wykonany jest z estetycznych i mocnych materiałów. Jest bardzo przydatny w szkole ze względu na swoją sporą pojemność, dzięki czemu łatwo uporządkować w nim akcesoria szkolne, całość zapinana na zamek.
w skład wyposażenia wchodzi:
wymiary: 19x13x4 cm
wymiary: 38×34 cm
Bidon na napoje z funkcjonalnym zamknięciem, idealny do szkoły, na wycieczkę lub rower.
Wyprofilowany, ergonomiczny kształt sprawia, że idealnie dopasowuje się do dłoni dziecka.
Ustnik z możliwością blokady, która zapobiega wylewaniu się płynów.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | DC22HH-525 |
| Typ | wielokomorowy |
| Marka | Paso |
| Bohater | Cars |
| Elementy zestawu | Bidon, Piórnik-z-wyposażeniem, Śniadaniówka, Worek-gimnastyczny |
| Kolor | czarny, odcienie-czerwieni |
| Płeć | Chłopcy |
| Cechy dodatkowe | elementy-odblaskowe, kieszeń-na-napoje, regulowany-pasek, usztywniane-dno, usztywniane-plecy |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Pojemność | 17-l |
| Wysokość produktu | 36cm |
| Szerokość produktu | 28cm |
| Głębokość produktu | 15cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.9kg |
| Stan opakowania | oryginalne |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka