| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | PP21NS-525 |
| Typ | wielokomorowy |
| Marka | Paso |
| Bohater | Inny-(NASA) |
| Elementy zestawu | Bidon, Inny, Piórnik-z-wyposażeniem, Śniadaniówka, Worek-gimnastyczny |
| Kolor | biały, czarny, Odcienie-niebieskiego, Odcienie-szarości–srebra, wielokolorowy |
| Płeć | Chłopcy, Dziewczynki |
| Cechy dodatkowe | elementy-odblaskowe, kieszeń-na-napoje, regulowany-pasek, usztywniane-dno, usztywniane-plecy |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Pojemność | 15-l |
| Wysokość produktu | 41cm |
| Szerokość produktu | 27cm |
| Głębokość produktu | 15cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.85kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
100.66 € s DPH
Na sklade
Tornister kasetonowy niezwykle przyjazny dziecku podczas pierwszego kontaktu ze szkołą. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Cechuje go ergonomia, anatomiczne wyprofilowanie, całościowe usztywnienie i nieprzemakalność. Komfort użytkowania zwiększają szerokie, miękkie szelki z regulacją długości oraz dodatkowo usztywniony, wodoodporny spód. Bezpieczeństwo na drodze zapewniają liczne elementy odblaskowe, które stanowią również dekorację tornistra. Funkcjonalność użytkowania gwarantują wewnętrzne przekładki w komorze głównej i kieszenie zewnętrzne, które pomagają dobrze rozlokować zawartość i utrzymać porządek w tornistrze. Pod klapą tornistra znajduje się miejsce na plan lekcji lub dane personalne właściciela. Usztywnienie tornistra jest wyjmowane, co ułatwia jego czyszczenie.
Licencja – NASA
Wymiary – 41 x 27 x 16 cm
Waga – 1010 g
Ilość komór – 1
Dodatkowe kieszenie – 3
Cechy szczególne – system Venti Stream, nieprzemakalny
Piórnik 1 komorowy posiadający 2 klapki ułatwiające organizację przyborów szkolnych. Liczne mocowania pozwalają utrzymać porządek w piórniku. Wewnątrz piórnika znajduje się zestaw 10 kredek szkolnych, 10 flamastrów, 2 ołówki HB z gumką, temperówka, linijka, gumka do ścierania. Grafika piórnika wykorzystuje najbardziej aktualne motywy licencyjne. Piórnik i jego zawartość wykonane są z materiałów wysokiej jakości.
Worek na obuwie lub strój gimnastyczny. Wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na wilgoć. Posiada podwójne boczne sznurki, które umożliwiają noszenie worka w rękach, na ramieniu czy na plecach. Wzornictwo dopasowane do kolekcji licencyjnej czyni go doskonałym uzupełnieniem szkolnej wyprawki.
śliczny dziecięcy pojemnik na drugie śniadanie dzięki któremu jedzenie pozostaje świeże,
dolna część jedno kolorowa,
górna – wieczko z wielokolorowym nadrukiem,
wykonana z nietoksycznego plastiku,
może służyć również na przechowywanie rożnych drobiazgów,
wymiary: 18x13x6 cm
Praktyczna butelka na napoje zimne i ciepłe z motywem licencyjnym, wykonana z wysokiej jakości tworzywa. Bidon zakończony jest korkiem dozującym i jednocześnie zabezpieczającym przed wylaniem napoju. Idealny do szkoły, na rower czy wycieczkę.
Segregator szkolny w formacie A5 wykonany z twardej tektury z nadrukiem licencyjnym.
Zestaw, w skład którego wchodzą długopis wymazywalny wraz z notesem
.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | PP21NS-525 |
| Typ | wielokomorowy |
| Marka | Paso |
| Bohater | Inny-(NASA) |
| Elementy zestawu | Bidon, Inny, Piórnik-z-wyposażeniem, Śniadaniówka, Worek-gimnastyczny |
| Kolor | biały, czarny, Odcienie-niebieskiego, Odcienie-szarości–srebra, wielokolorowy |
| Płeć | Chłopcy, Dziewczynki |
| Cechy dodatkowe | elementy-odblaskowe, kieszeń-na-napoje, regulowany-pasek, usztywniane-dno, usztywniane-plecy |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Pojemność | 15-l |
| Wysokość produktu | 41cm |
| Szerokość produktu | 27cm |
| Głębokość produktu | 15cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.85kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka