| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | CO2-009A |
| Marka | Beto |
| Rodzaj | na-naboje-CO2 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał dominujący | aluminium |
| Manometr | nie |
| Waga | 100g |
| Długość | 10cm |
| Model | CO2-009A |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
29.33 € s DPH
Na sklade
BETO Pompka CO2 NA WYMIENNE NAOBOJE +OSŁONA NABOJU
Be The Original – BETO to akronim tych właśnie słów. Twórcy pompek BETO stawiają na oryginalność, design oraz ciągłą pracę nad jakością swoich produktów. Firma posiada ponad 300 patentów w różnych branżach, to świadczy o tym że do serca biorą sobie swoją misję.
Pompka rowerowa BETO kieszonkowa, na zawór AV/FV
✅ Głowica kompatybilna z zaworami AV (samochodowy) i FV (presta)
✅ Nabój pompki zawiera 16 g CO2
✅ Nabój posiada neoprenową osłonę, chroniącą dłoń przed zimnem.
✅ Głowica z regulacją ciśnienia
✅ Zestaw zawiera: Pompka, Nabój, Osłona
✅ Wymiary naboju: 8 cm
✅ Waga: 100 g
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | CO2-009A |
| Marka | Beto |
| Rodzaj | na-naboje-CO2 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał dominujący | aluminium |
| Manometr | nie |
| Waga | 100g |
| Długość | 10cm |
| Model | CO2-009A |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka