| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | OR-10 |
| Marka | Panta-Plast |
| Format | B4 |
| Bohater | brak |
| Kolor | wielokolorowy |
| Liczba sztuk | 25szt. |
| Płeć | Chłopcy |
| Szerokość produktu | 49cm |
| Wysokość produktu | 27.8cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.476kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
23.94 € s DPH
Na sklade
Okładka PVC z regulacją OR-10, 27,8 x 49 cm, wykonane z PVC, okładki regulowane dla różnych szerokości grzbietu. Różne kolory.
sygnatura 1839044
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | OR-10 |
| Marka | Panta-Plast |
| Format | B4 |
| Bohater | brak |
| Kolor | wielokolorowy |
| Liczba sztuk | 25szt. |
| Płeć | Chłopcy |
| Szerokość produktu | 49cm |
| Wysokość produktu | 27.8cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.476kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka