| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 3039 |
| Rodzaj | tablica-magnetyczna |
| Marka | Kontext |
| Bohater | brak |
| Kolor | wielokolorowy |
| Płeć | Chłopcy, Dziewczynki |
| Wysokość produktu | 115cm |
| Szerokość produktu | 40cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.1kg |
| Stan opakowania | oryginalne |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
78.79 € s DPH
Na sklade
TABLICA DWUSTRONNA MAGNETYCZNA KREDOWA + AKCESORIA
Dwustronna tablica będzie spełnieniem dziecięcych marzeń.
Stworzona z myślą o małych odkrywcach i początkujących artystach.
Biała strona tablicy przeznaczona jest do pisania lub rysowania mazakami, można również przyczepiać do niej magnesy. Po przewróceniu na drugą stronę pojawi się tablica kredowa.
Całość została umieszczona na stabilnej, drewnianej podstawie, z miejscem do odłożenia gąbki lub kredy.
Dwustronna tablica kredowo magnetyczna to doskonały sposób na połączenie zabawy wraz z nauką.
Będzie niezwykle pomocna podczas nauki pisania, liczenia i poznawania literek.
Stanie się nieodłącznym elementem każdej rodzinnej gry w kalambury.
Na niej mały artysta będzie mógł szlifować swoje zdolności plastyczne, niczym prawdziwy malarz.
Świetnie sprawdzi się w roli notatnika na ważne myśli lub terminarza z zadaniami do wykonania.
Cenne walory edukacyjne wynikające z użytkowania tablicy zachwycą nie tylko dzieci, ale i rodziców.
Z pewnością będzie prezentowym strzałem w dziesiątkę.
Zawartość zestawu:
Wymiary:
Kolory na zdjęciach mogą się różnić nieznacznie od rzeczywistych – wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 3039 |
| Rodzaj | tablica-magnetyczna |
| Marka | Kontext |
| Bohater | brak |
| Kolor | wielokolorowy |
| Płeć | Chłopcy, Dziewczynki |
| Wysokość produktu | 115cm |
| Szerokość produktu | 40cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.1kg |
| Stan opakowania | oryginalne |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka