| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 990608 |
| Marka | Valco-Baby |
| Model | Snap-4 |
| Kolor | czarny |
| Waga wózka | 6.6kg |
| Wysokość produktu | 103cm |
| Szerokość produktu | 52cm |
| Głębokość produktu | 77cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 36cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 52cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 77cm |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Składanie | na-płasko |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Osłona-na-nóżki |
| Informacje dodatkowe | Blokada-kół-obrotowych, Hamulec, Odchylane-oparcie, Pałąk-bezpieczeństwa, Pełna-rączka, Pozycja-leżąca, Regulowany-podnóżek, Skrętne-koła, Zdejmowana-tapicerka |
| Rodzaj kół | Piankowe |
| Liczba kół | 4 |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
624.68 € s DPH
Na sklade
Charakterystyka produktu:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | 990608 |
| Marka | Valco-Baby |
| Model | Snap-4 |
| Kolor | czarny |
| Waga wózka | 6.6kg |
| Wysokość produktu | 103cm |
| Szerokość produktu | 52cm |
| Głębokość produktu | 77cm |
| Wysokość produktu po złożeniu | 36cm |
| Szerokość produktu po złożeniu | 52cm |
| Głębokość produktu po złożeniu | 77cm |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Składanie | na-płasko |
| Typ siedziska | Rozkładane |
| Elementy zestawu | Spacerówka |
| Akcesoria w zestawie | Osłona-na-nóżki |
| Informacje dodatkowe | Blokada-kół-obrotowych, Hamulec, Odchylane-oparcie, Pałąk-bezpieczeństwa, Pełna-rączka, Pozycja-leżąca, Regulowany-podnóżek, Skrętne-koła, Zdejmowana-tapicerka |
| Rodzaj kół | Piankowe |
| Liczba kół | 4 |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka