| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | DM22BB-525 |
| Typ | wielokomorowy |
| Marka | Paso |
| Bohater | Myszka-Minnie |
| Elementy zestawu | Piórnik-z-wyposażeniem, Torba-sportowa, Worek-gimnastyczny |
| Kolor | Odcienie-różu, Odcienie-szarości–srebra, wielokolorowy |
| Płeć | Dziewczynki |
| Cechy dodatkowe | elementy-odblaskowe, kieszeń-na-napoje, regulowany-pasek, usztywniane-dno, usztywniane-plecy |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Pojemność | 17-l |
| Wysokość produktu | 36cm |
| Szerokość produktu | 28cm |
| Głębokość produktu | 15cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.9kg |
Na sklade(dodanie 3-7 dní)
Doprava: Kuriér alebo Packeta(Zásielkovňa)
134.44 € s DPH
Na sklade
Witamy na aukcjach iplecaki_pl
Przedmiotem oferty jest:
w skład zestawu wchodzi:
Ten wyjątkowy tornister szkolny spodoba się każdej miłośniczce bajki „Myszka Minnie“. Jeśli go wybierzesz to będzie towarzyszyć Twojej córeczce każdego dnia w szkole.
Dziewczęce kolory
Niebagatelna bohaterka wymaga niebagatelnej oprawy. Tornister w odcieniu szarości oraz różu jest właśnie taką oprawą. Kolory te nie są cukierkowe, ale mimo to są dziewczęce. Doskonale nadają się dla dziewczynek, które nie lubią klasycznego różu, a chcą się wyróżnić na tle koleżanek z klasy.
Z tym plecakiem to możliwe!
Model: DM22BB-525-023-712-074
Producent: Paso
Kolekcja: Myszka Minnie
Paso jest jednym z największych producentów artykułów szkolnych na rynek Polski i zagraniczny, dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu, ich produkty są jednymi z najlepszych, zdobywcami wielu nagród na świecie. Wyjątkowy jest także spory asortyment (plecaki, piórniki, worki, torby, torebki….) a różnorodność kolorów i wzorów daje spory wybór uczniowi podczas kompletowania wyprawki szkolnej.
wymiary tornistra:
wysokość 36 cm; szerokość 28 cm; głębokość 15 cm
waga: 0,9 kg
Piórnik szkolny 3-KOMOROWY z WYPOSAŻENIEM, który cechuje się modnym wzorem i starannym wykonaniem, wykonany jest z estetycznych i mocnych materiałów. Jest bardzo przydatny w szkole ze względu na swoją sporą pojemność, dzięki czemu łatwo uporządkować w nim akcesoria szkolne, całość zapinana zamkami.
w skład wyposażenia wchodzi:
wymiary: 19,5x12x5,5cm
Worek na Obuwie Wf Gimnastykę opis:
wymiary: 38×35 cm
wymiary torby: 40x25x13 cm
waga: 350g
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam-fakturę-VAT |
| Kod producenta | DM22BB-525 |
| Typ | wielokomorowy |
| Marka | Paso |
| Bohater | Myszka-Minnie |
| Elementy zestawu | Piórnik-z-wyposażeniem, Torba-sportowa, Worek-gimnastyczny |
| Kolor | Odcienie-różu, Odcienie-szarości–srebra, wielokolorowy |
| Płeć | Dziewczynki |
| Cechy dodatkowe | elementy-odblaskowe, kieszeń-na-napoje, regulowany-pasek, usztywniane-dno, usztywniane-plecy |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Pojemność | 17-l |
| Wysokość produktu | 36cm |
| Szerokość produktu | 28cm |
| Głębokość produktu | 15cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.9kg |
Na sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíkaNa sklade
Pridať do košíka